Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Cenzura jen u vás"

Blanka
04 04.03.2016
Sledujte tento dotaz

Reaguji zde na Vaši reakci, že VY!NIC! NEcenzurujete!

Jak mi tedy vysvětlíte pane radní (!) , že když porovnáte níž uvedené screeny jsou tyto odlišné a to i svou autentičností. Dokonce jste trochu můj dotaz i pozměnil (zasáhl jste do mého dotazu) a něco dokonce i vymazal. Dokonce jste vymazal i původní svou odpověď, na kterou již bylo regováno. Toto jste pak nahradil novým - dotazem a svou novou odpovědí. Ty jste pak také vymazal a to vše hlavně před zasedáním zastupitelstva, kdy se Vaše židle vyklala, nikdo nevěděl jak to s vámi bude vypadat do budoucna, hlavně vy sám. Připadají vám níže uvedené tyto drobné důkazy málo dosvědčující , připadají jí Vám málo dokazující jak Vy se jako radní chováte?? Pracujete!! Naše důvěra ve vás je na bodě mrazu a myslím si, že takový člověk by ve vedení neměl vůbec být a existovat.

Sám víte, že se nechováte fair play jenže jak to zde na portálu vysvětlit, že. Tak se raději sáhne po lhaní a vymýšlení si.

screeanů jak se chováte mám mnoho, ale myslím, že tento jeden stačí

BM

Přílohy

priloha-c.-1-zaslala-p.-Plevova1.pdf
priloha-č.-2-skener-z-porálu-ze-dne-31_12_20151.pdf

Odpověd

11.03.2016

Vážená paní,   Jak už jsem nejednou uvedl, z naší strany jste mnohokrát obdržela kompletní korespondenci na veškeré své dotazy či výtky, a to i včetně osobního setkání. Co se týče vámi zmiňovaného „zasahování=mazání“ dotazů, konkrétně jsem Vám odpověděl již 4. 2. 2016. V kontextu témat, na něž se trvale odvoláváte, si Vás pak dovoluji pouze požádat o prostudování a pečlivé přečtení textu „Praha připravuje nový systém pro stanovení nájemného v městských bytech“ (je stále zveřejněn na portálu HMP!). Článek se totiž týká jednostranného zvýšení regulovaného nájemného – nikoliv nájemného věcně usměrňovaného, stanoveného v domech, na jejichž pořízení byla čerpána dotace. Objasní vám tedy podstatu problému.   S úctou   Radek Lacko

Ing. Radek Lacko (Současný radní)

Radní hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Cenzura jen u vás”

  1. Blanka
    0314.3.2016 (12:55)

    Bože ani odpovědět normálně se zde neumí. Prosím mohl byste se zamyslet nad svým postavením ??? Co vedete? Proč to vedete a z jakého důvodu to vedete …a dále nad dotazy, které zde jsou. Vždyť Vy odpovídáte úplně na něco jiného, odvádíte pozornost jinam. Byla bych ráda aby na Vaše místo přišel někdo jiný a schopný.

    Důvěra ve Vás není ani u mě a jak jsem zjistila tak jinde také ne (viz Vaše hnutí ANO)

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné