Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Dobrý den,zrovna od piráta bych"

Tomáš Hnyk
11 11.03.2020
Sledujte tento dotaz

Dobrý den, zrovna od piráta bych opravdu nečekal, že bude předpokládat, že člověk proto, aby se svých volených zástupců mohl něco zeptat, bude muset poskytovat osobní údaje nadnárodním korporacím jako je Twitter nebo FAcebook. Pokud tedy říkáte, že "lidé píší všem kolegům raději na jejich profily na sociálních sítích. Je to operativnější a rychlejší." Tak co mají dělat lidé jako já, kteří by se radši zeptali přes oficiální kanál provozovaný městem a to tak, aby tu odpověď byla archivována?

Odpověd

11.03.2020

Dobrý den, záleží na každém z nás, jakou platformu si vybere. Tyto stránky jsou navštěvovány jen velmi málo, proto jsem Vám doporučil i sociální sítě, kde odpovědi také zůstanou. Popřípadě lze vždy poslat e-mail dané osobě. Zdeněk Hřib

MUDr. Zdeněk Hřib (Bývalý radní)

Primátor hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

3 komentářů k dotazu “Dobrý den,zrovna od piráta bych”

 1. Tomáš
  0311.3.2020 (13:49)

  No, to je trochu absurdní argument. Jak mohou tyto stránky být používané velmi málo, když tu již od vašeho zvolení není možné pokládat většině radních dotazy (a po jistou dobu to nebylo možné ani vám, zkoušel jsem to a mé dotazy zmizely kdesi v hlubinch internetu) a vy je aktivně bagatelizujete ? Jako Piráti se rádi zaklínáte transparentností. Jak je prosím transparentní někomu posílat e-maily? Proč rušíte něco, co tu dlouho fungovalo a přispívalo k větší transparentnosti správy Prahy? Mám pocit, jako kdybych komunikoval s někým z ODS.

  • 0311.3.2020 (13:53)

   Nikoliv. Dříve členové Rady hlavního města Prahy nevyužívali sociální sítě, dnes je využívají všichni. Je možné jim posílat dotazy, a komunikovat s nimi v reálném čase. Mnozí radní komunikují skrze tyto platformy, osobně v tom nevidím žádný problém. Já jsem se rozhodl, že budu odpovídat na dotazy i tady, a dělám to pravidelně. Ale jak se sám můžete přesvědčit, dotazů za poslední rok sem přišlo jen velmi málo, za to na sociálních sítích jsou jich tisíce a tisíce.

 2. Tomáš Hnyk
  0311.3.2020 (13:51)

  A ještě jedna věc. Pokud píšete, že záleží na každém, jakou platformu si vybere, tak já bych rád používal tuto. Vy v tom ale aktivně bráníte tím, že tuto platformu udržujete mimo provoz. Tudíž mi vůbec neodpovídáte na můj dotaz.

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné