Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Dopravní značení ve Střešovické ulici"

Josef Jůza
16 16.09.2014
Sledujte tento dotaz

Vážený pane náměstku primátora,

ve střední části Střešovické ulice směrem do centra zmizela před časem pod dopravní značkou IP 11g dodatková tabulka E 8c vyznačující konec úseku.

Počátkem dubna 2014 jsem se dotazoval na silničním správním úřadě, zda došlo ke změně místní úpravy, nebo jde o závadu dopravního značení. V odpovědi jsem se 14. dubna 2014 dověděl, že jde o chybějící dopravní značení a že TSK byla vyzvána k nápravě.

Když v brzké době chybějící dopravní značka doplněna nebyla, nahlásil jsem dne 20. 5. jsem závadu znovu prostřednictvím formuláře, závada dostala identifikační číslo 1400608716410, ale přinejmenším do 12.9.2014 stále nebyla opravena. Minulý měsíc poslal na TSK další dotaz, kdy bude chybějící dopravní značka doplněna. Více než 4 měsíce je podle mého názoru doba nepřiměřená. Odpověď na tento poslední dotaz jsem opět žádnou nedostal.

Chtěl bych se zeptat Vás jako představitele města, o němž se domnívám, že má TSK ve svém oboru působnosti, proč odstraňování závad v dopravním značení tak dlouho trvá a kdy bude napravena tato konkrétní závada.

S pozdravem

Josef Jůza

Odpověd

13.10.2014

Vážený pane Jůzo, Vámi popisovanou záležitost jsem nechal prověřit a dne 24. 9. 2014 byla chybějící dodatková tabulka E8c znovu osazena. Podle sdělení pracovníků Technické správy komunikací hl. m. Prahy byla Vámi nahlášená závada na dopravním značení na komunikaci Střešovická nepřesně lokalizována a kontrolou na místě tak nebyla ani potvrzena. Vypadla tedy ze systému následné operativní údržby dopravního značení. Z tohoto hlediska se k závadě přistupovalo, naneštěstí, i po Vašich opětovných urgencích. Za tento přístup se Vám TSK omlouvá. Věřím, že tento výjimečný případ nebude mít zásadní vliv na Vaší další spolupráci s TSK při odstraňování nedostatků na komunikacích v Praze, formou Vašich upozornění přes webový portál organizace. S pozdravem Jiří Nouza  

Ing. Jiří Nouza (Bývalý radní)

Náměstek primátora hl. m. Prahy

  • Infrastruktura
  • Dopravní infrastruktura
  • Životní prostředí
  • Investice

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Dopravní značení ve Střešovické ulici”

  1. Josef Jůza
    0928.9.2014 (20:56)

    Dne 28.9.2014 už byla chybějící dopravní značka doplněna. Nevím ovšem, kdy by k opravě značení došlo, kdybych se nedotazoval na osud nahlášené závady nakonec až nejvyšších volených představitelů města.

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné