Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Důvody nestandardního zodpovídání dotazů"

Blanka
18 18.12.2015
Sledujte tento dotaz

Z jakého důvodu, sem NEdáváte mé dotazy a dotazy pani A.B. Z jakého důvodu naše již dané dotazy jsou pod Vaší hlubokou cenzurou, kdy si je upravujete, mažete a pak zas obměněné sem dáváte???? Čeho se tak pane Lacko bojíte? Že jste postavil své rozhodnutí na chybných úvahách jednoho úředníka to již víme. Co tedy ještě nevíme? Co se třeba sejít pane ještě radní. Msslím, ale že na to nemáte odvahu, jako jste neměl odvahu se sejít s invalidou - což byla vaše podmínka a vaše veliká chyba.

Odpověd

04.02.2016

Vážená paní, Na váš příspěvek si Vám dovolujeme sdělit následující: Z naší strany jste mnohokrát obdržela kompletní korespondenci na veškeré své dotazy. Rovněž tak jste byla přijata mnou osobně a seznámena s výsledkem projednání své stížnosti, která byla pečlivě prošetřena. Dotazy, na které se odvoláváte zde na stránkách, necenzurujeme. Moderátor diskuse byl však nucen pozastavit uveřejňování některých z nich, které s podobně zacíleným obsahem přicházely z více adres. Bylo proto na místě prověřit, zda nedochází ke zneužívání tohoto portálu respektive Vašich osobních údajů. Děkujeme. S úctou Radek Lacko

Ing. Radek Lacko (Současný radní)

Radní hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Důvody nestandardního zodpovídání dotazů”

  1. Blanka
    025.2.2016 (9:21)

    Prosím???? Pane Lacko, co to tady povídáte??? To nemyslíte Vážně?? Myslíte to, že jste mi 1x za 12 měsíců napsal za kvalitní a úplnou korespondenci??? Myslíte to, jak jste se se mnou 1x sešel a podmínkou bylo, že u tohoto setkání onen postižený inavlida NESMÍ BÝT – jinak se se mnou nesejdete???? A na jednání jste na mě uhodil jak maminka bydlí za hubičku za 60kč za m2 … ALE, že za tu hubičku bydlí I ZDRAVÍ JEDINCI, O ČEMŽ VÍTE, v normálních bytech, to jste se už nějak zapomněl zmínit – tedy za oněch 60kč za m2 (Praha 9 – Černý Most) – DOBŘE JSTE SPOLÉHAL V TÉ DOBĚ NA TOM, ŽE TYTO INFORMACE NEVÍM. Myslíte, že je normální bydlet v bytě, kde je velké množství TOULENU A BENZENU a jiných TĚKAVÝCH NEBEZPEČNÝCH LÁTEK??? (ano – máme k dispozici, dokonce 2x měření z onoho bytu učiněné na své vlastní náklady, a tyto látky se vyskytují v tomto bytě ve velkém množství a jsou zdraví školdivé) – TAK JAK JSTE SE ZAOBÍRAL TOUTO KAUZOU DO PODROBNA, ŽE VÁM TOTO UNIKLO?? JENŽE VY JSTE ZAOBÍRAL KLEPAMA NA ONU OSOBU, KTERÉ JSTE PODPOŘIL, MÍSTO ABYSTE SE ZAOBÍRAL, KDE SE TO VŠE VZALO A PROČ SE TO VŠE UDÁLO.

    Sám dobře víte, že zde cenzurujete dotazy (a ví to i admin – není-li v tuto chvíli vyměnen či jinak zpracován) měníte je , mažete atd , tak co mi to zde povídáte a píšete za nepravdy???? Jestliže jste si tak pevný v kranflecích, proč se se mnou nesejdete??? Proč se nesejdete s nemocným invalidou a podporujete lži a šíříte je dál, místo, abyste se seznámil se vším dopodrobna a hlavně s oným invalidou, ze kterého jste udělal podivné monstrum – „blázna“.

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné