Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Důvody stavby dopravních staveb v lokalitě Ďáblic a Letňan"

Jarešová Miroslava
28 28.05.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,

jak je možné, přistupovat tak neprofesionálně k integraci Mělník, Neratovice a celý středočeský kraj a zavést autobusovou dopravu do sídliště Ďáblice na Ládví ?
Zatím co všude se budují obchvaty měst a vesnic, vy jste zvolil úplný opak. Zahltil jste dříve poklidnou část Prahy 8 Ďáblic a Kobylis autobusy. Nemůžeme zde otevřít okno a vyjít s dětmi na zahradu.
Zničil jste nám život!!!
Proč jste stavěli tu dálnici?
Proč se stavělo metro v Letňanech? Snad z logiky věci vyplývá, že proto, aby se navázala doprava příměstských autobusů. A né, aby se autobusy v době , kdy se otáčejí a mají čas a neštosovaly se v té době a projížděly sídlištěm mezi dětskými hřišti dotované z EU.
To, co jste zvolil, je výhodné pro jednu stranu a nepřípustné pro druhou. A jak je vidět, Mělník, Neratovice a stř.kraj je nezajímá , že nás tady udusí výfukovými plyny, tak by to mělo zajímat alespoň Vás, který jste volen z lidu.
Odpovězte mi, proč jste zvolil sídliště Ládví jako nádraží pro celý středočeský kraj??? Jarešová M.

Odpověd

12.06.2015

Dobrý den, situací ohledně převedení příměstských autobusových linek Pražské integrované dopravy ke stanici metra Ládví se Hlavní město Praha intenzivně zabývá. V současné době jsme dali k přezkoumání celou problematiku odborníkům z Českého vysokého učení technického v Praze, dále byli pověřeni Odbor dopravních agend Magistrátu hl. m. Prahy a Technická správa komunikací hl. m. Prahy k prověření možností dalšího zlepšení současného stavu ve vazbě na individuální automobilovou dopravu a ostatní neintegrovanou veřejnou dopravu. S organizací ROPID také sledujeme vývoj pravidelnosti provozu a poptávky na nově integrovaných linkách. Zároveň řešíme s městskou částí Praha 8 možnosti celkového zkulturnění prostoru v okolí stanice metra Ládví. V polovině května jsem se také sešel se zástupci iniciativy „Ládví není autobusák“. Věřím, že společnou komunikací a zapojením dalších odborných subjektů dojdeme k rozumnému řešení, které bude akceptovatelné pro všechny zúčastněné strany. S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Změny v MHD 2015
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné