Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Důvody svedení integrované dopravy z Mělníka a Neratovic na Ládví"

Jarešová Miroslava
17 17.10.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den Vážená Paní primátorko,
už půl roku se řeší integrovaná doprava z Mělníka a Neratovic. Doposud se nic nevyřešilo. Údajně je to zkušební, že se přesunulo autobusové nádraží z Holešovic na Ládví a přiřadila se zde další integrovaná doprava, ale ve skutečnosti už se dále nic neřeší a arogantní zástupci ROPIDU to mají za uzavřené jako vyřešenou záležitost a už dávno dopravu zařadili jako stálou.
Zástupci Prahy 8 jasně s touto variantou nesouhlasí. Jak je možné, že se na občany P8 a zvolený orgán P8 vůbec neberou ohledy? Pan Dolínek /respektive sekretářka pana Dolínka odpovídá všem dotazovaným stejné, lživé nesmysly/. Má asi předepsanou tabulku. Bude za to úžasně placená síla a předpokládám, že bude alespoň Miss. Nechtěla jsem Vás s tím obtěžovat, ale nejde to. Nepomohly ani petice občanů Prahy 8 /4000 podpisů/. Můžete mě říct, proč nejde řešit tato integrovaná doprava tak, že se příměstské autobusy z Mělníka, Neratovic a další autobusy z celého středočeského kraje, které nyní staví na Ládví, naváží na poslední zastávku Metra v Letňanech, kde je s touto variantou už dříve počítáno. Je zde prostor pro autobusy, může zde být i záchytné parkoviště pro os.auta a podobně. To by byl vyřešen i jeden velký ekonomický důvod. Musíme být dobrými hospodáři. Říká Pan A.Babiš. Proč musí autobusy projíždět až na 3.stanici Metra do centra? A to mezi dětskými hřišti kolem rodinných domů, sídlištěm, které úplně znehodnotily svými výfuky a nebezpečnou jízdou. A to je velký ekologický problém.
Dalším problémem této nevyřešené integrované dopravy je, že Ládví /dříve poklidná část P8/ je zacpaná os.auty z celého středočeského kraje. Místní občané nemají kde parkovat. Je třeba vytvořit rezidentní karty. Už dříve MČ P8 jedny vytiskla, ale neuvedla v platnost.
Ropid i sekretářka p.Dolínka tvrdí, že takto vytvořená integrovaná doprava s konečnou na Ládví je pro integrované občany asi o 3 min. rychlejší než na Letňany.

A proto bylo zvoleno Ládví.

  1. To snad nemůže být ani považováno za důvod. Potom autobusy musí jezdit nebezpečně přes sídliště.
  2. To nemůže být ani pravda
  3. To ani nevyzkoušely

Co je ten pravý důvod za neochotu přeřadit integrovanou dopravu na Letňany?
Bydlím na P8 už 35 let
S Pozdravem a děkuji za odpověď
Jarešová M.

Odpověd

10.11.2015

Dobrý den, situace v Ládví je v řešení.

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Změny v MHD 2015
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné