Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Finanční bilance parkovacích zón v Praze"

Tvrdík
01 01.08.2016
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,
jsou k dispozici celkové náklady a příjmy z parkovacích zón, když jste nařídil jejich neuvěřitelné zdražení nebo se jen opíráte o to, že se dlouho nezdražovalo? Nejde jen o nárůst ze 700 Kč na 1200 Kč, ale ostatní karty budou stát 12 000 a cca 30 000 Kč, což je jednoduše zamezení přístupu ostatním řidičům, kteří mají s městskou částí co společného. Dle mého názoru současný ceník vyhovoval, s parkováním nebyl problém a nebyl důvod ho měnit, pokud někdo nepomýšlí na jednoduché financování bůhvíčeho. Tato služba je pro občany a i kdyby byl projekt ztrátový (o čemž silně pochybuji), měl by se dotovat.
S pozdravem Jaroslav Tvrdík.

Odpověd

06.09.2016

Vážený pane Tvrdíku, vyúčtování provozu zón za letošní rok bude plně k dispozici na jaře 2017 po provedených účetních závěrkách. S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Parkovací zóny
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Finanční bilance parkovacích zón v Praze”

  1. Magda
    0824.8.2016 (16:28)

    Vážený pane radní,

    platíme místo 700,- Kč 1200,- Kč, ale možnost za parkování se rozhodně nezlepšila, ale zhoršila se, neboť máme ve svém okolí několik dlouhodobých záborů (rekonstrukce domů). Navíc zde i nadále parkují vozidla bez karty a samozřejmě i bez postihu. Teď, kdy ještě na Praze 1 existují parkovací karty, tak můžeme vidět, že zde min. třetina vozidel nemá co dělat, ale až bude fungovat jen elekronická kontrola, tak nám tím vlastně zavřete ústa, abychom si nemohli stěžovat, neboť nepoznáme, kdo má zaplaceno a kdo ne a výsledkem budou samí spokojení občané. Pěkně Vám opravdu děkujeme, za peníze, které platíme již kolik let, nedostáváme dost často nic – tj. nemůžeme v okolí najít žádné parkovací místo, je to vlastně výpalné městu. Děkujeme, hlavně že magistrát má vyhrazené parkoviště, proč nejde lidem příkladem a nejezdí do práce MHD, když je to tak skvělé, a místo toho zabírá místa k parkování občanům Prahy 1, kteří zde odvádějí daně. StyĎte se!

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné