Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Kdy bude opraven propadající se úsek ulice Ohradní v Praze 4"

Šnýdr
01 01.08.2016
Sledujte tento dotaz

Dobrý den pane radní. Mám velmi stručnou otázku: Kdy bude opraven propadající se úsek ulice Ohradní v Praze 4 (//www.vymoly.cz/detail/praha-ohradni/)?
Na opravu se čeká řadu let, stav silnice se stále zhoršuje. Aktuálně je jediným "zlepšením" v místě zákaz zastavení.
Předem děkuji za odpověď Šnýdr

Galerie

Odpověd

21.09.2016

Dobrý den, Technická správa komunikací hl. m. Prahy (TSK) dlouhodobě sleduje zmíněný úsek komunikace Ohradní. V souvislosti s opakovanými haváriemi zařízení ve správě Pražské vodovody a kanalizace, a.s. (poslední byla dne 2. 7. 2013) došlo k výrazným deformacím komunikace. Proto byli osloveni všichni správci poduličních sítí ke kontrole stavu jejich zařízení. Dle sdělení správců se nevyskytovaly závady na jejich zařízení, které by způsobily deformace komunikace. Proto nechala TSK prověřit odbornou firmou stav podloží komunikace. Na základě posudku bylo konstatováno, že stav komunikace se blíží stavu havarijnímu a bylo přistoupeno po dohodě se Silničním správním úřadem k omezení dopravy v předmětné části komunikace. Pro Vaši informaci ještě uvádím, že komunikace byla postavena v polovině 80. let minulého století Vojenskými stavbami, stejně tak jako celé sídliště, a to na místě zemědělských usedlostí. V současné době probíhá příprava rekonstrukce problematického úseku a plánované zahájení rekonstrukce je v roce 2017. Stav komunikace je do té doby průběžně monitorován. S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Kdy bude opraven propadající se úsek ulice Ohradní v Praze 4”

  1. Jindra
    1121.11.2016 (18:13)

    To je dobre, ze to sleduje TSK. Predpokladam stejna organizace, co zde pri rekonstrukci Michelske dala ty panely a pri teto rekonstrukci castou jizdou tezkych nakladaku Ohradni znicila.
    viz dotazy.praha.eu/dotaz/zakaz-zastaveni-na-sidlisti-v-ulici-ohradni/

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné