Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Komunikace magistrátu a radních ve věci výpovědi z bytu"

Blanka Musílková
24 24.11.2015
Sledujte tento dotaz

Vážená paní primátorko, tak jsme se za 9 měsíců dočkali odpovědi od pana radního Lacka a nevím tedy zda-li došlo k nějakému vyřešení v této politování hodné věci, jak mi sdělujete zde na portálu. Bohužel pan radní si stojí za výpovědí z bytu, čemuž nemohu věřit. Ono se z bytu vyhazuje z důvodu, že se v sušárně zavírají a otvírají okna a omývají se dveře octovou vodou??? To snad ani ne. Kde to jsme? Pan radní asi naše dopisy nečte, to by nemohl odpovědět dopisem ze dne 10.11.2015, tak jak odpověděl. Spousta věcí se v jeho sledu událostí, který mu předložila vedoucí odd. bytového HMP nezakládá na pravdě a jsou smyšlená na což jsem upozorňova la a to několikrát (ono se nám nevěří??? a jiným ano???). Proč se s námi nikdo do dnešní doby nesešel, tedy s maminkou???? Proč i zaměstnanci bytového odboru HMP se na chodbách magistrátu, který je veřejnosti přístupný, vyjadřují o mamince, tak jak se vyjadřují, což je slyšet a toto se k nám pak dostává oklikou od lidí, kteří zde vyřují své záležitosti a znají maminku? ??? Kde je nějaký kodex slušného chování. Víte vůbec, že v bytě nebyly nainstalovány zpětné klapky od Vás jako pronajímatele a že do bytu mamince šel zápach z celého domu a to dva roky? Komu tedy jde o onen byt? Proč maminka platí v bytě BZU stejně za m2 60,- Kč tak jako její zdraví sousedé? ??? Kam se má ten člověk přeštěhovat, když na to nemá peníze (stěhování stojí moc peněz - tedy aspoň pro nás a úprava bytu pak také).

 • maminka nájem platí
 • chová se slučně a spořádaně
 • nikdo nám nedal vyčíslení škody ,kterou údajně způsobila pronajímateli a o kterou jsme několikrát žádali
 • nikdo se s námi nebaví a nesešel se snámi
 • stížnosti na její osobu jsou smyšlené a vykontruované.

Proč nás nikdo neslyší a hlavně VY. Takto se chováme k nemocným a postiženým lidem????

Vše je to vyčerpávající a únavné, nechci obtěžovat a nechci, aby se ze mě stal člověk, co jen píše a pro úřad se tak stal notorickým stěžovatel. Co mám ale dělat, když Vy nekomunikujete a zpětná vazba 9 měsíců chybí.

Potřebuji s Vaší pomocí věc vyřešit a to kladně. MAMINKA NIC NEPROVEDLA. Ba naopak by měla dostat slevu na nájemném a jinak vykompenzovat tuto politováníhodounou situaci, za kterou může svým neodborným a nelidským jednáním jak ředitel odboru bytového tak jeho vedoucí, která dala podnět k neprodloužení nájemní smlouvy.

Odpověd

26.11.2015

Dobrý den, bytová záležitost Aleny Balušinské je řešena napříč dotčenými odbory MHMP, ale i na úrovni zastupitelů a radních HMP. Dopis radního Lacka ze dne 10.11.2015 m.j. obsahuje i konkrétní návrh na řešení, tzn. zajištění odpovídajícího bydlení Vaší matce. Nelze tedy souhlasit s Vaším tvrzením, že "se nic neděje" a "nikdo nekomunikuje", neboť na Vaše podání bylo vždy adekvátně reagováno buď dopisem, nebo elektronicky, nebo osobním jednáním.

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

3 komentářů k dotazu “Komunikace magistrátu a radních ve věci výpovědi z bytu”

 1. Blanka
  1126.11.2015 (12:18)

  Vážená paní starostko. Stojím si za svým, že se nic neděje. Kdyby naši zastupitelé (a víme konkrétně kdo) tolik neapelovali jak apelují všem i Vám a hlavně panu Lackovi by bylo úplně jedno, kde tento dotyčný člověk bude bydlet a jak a jak mu je a jak jste ho zničili. Osobní schůzka byla jedna a ještě s velkým vykřičníkem, že si pan radní nepřeje, aby u jednání v květnu byla moje maminka. S Vámi žádná schůzka neproběhla ač jsme o ní žádali a nebýt sociální pracovnice neměli bychom naději žádnou.

  Je s podivem, že Vás neudivuje, že kvůli zavírání a otvírání oken byl tento člověk vyhozen na ulici a dále proto, že neumyla větráky a že se nezabýváte tím, že pochybil magistrát, že v bytě nebyly naistalovány zpětné klapky celé dva roky – DVA ROKY. Je s podivem, že Vás neudivuje lživý a neúplný dokument – s podivem v této kauze je vše.

  Magistrát nekomunikuje a za 9 měsíců napsal pan Lacko to co napsal, kde není ani jesné o co jde, co se děje a zda-li s tím vůbec budeme souhlasit.

  BM

  tak co bude cenzurováno?????????????? jako mé odpovědi před tím????

 2. Alena
  1126.11.2015 (14:51)

  Paní radní Krnáčová
  tak jak jste mi odpověděla mě to naštvalo vždyt jsem vám zaslalaspisy, že ohledně mého bydlení jsou to všechno výmysly, že jsem nic neprovedla.Ptám se zajímají vás vůbec lidé a kor nemocní.Nepomohla jste, nic jste od pani Musílkové nečetla a po čtrnácti dnech jste odpověděla, že se řeší má situace a že mě 64 letou a nemocnou paní na lžích, ale Váších vystěhujete?
  Takto by se má radní neměla chovat.

 3. Luděk Syrový
  129.12.2015 (18:43)

  Dobrý den,

  možná by bylo lepší tyto stránky zarušit. Je to jen bolševická propaganda. Můj slušný dotaz na pí. Krnáčová nebyl vložen ani do nezodpovězených dotazů. Zřejmě neví, co by paní primátorka odpověděla.

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné