Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Letní výluky tramvajových linek"

DR
20 20.04.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,
ohledně autobusové terminálu na Ládví mám námitku, totiž Ropid původně říkal, že tam nebude, ale nechci slyšet ropiďácke kecy o tom, že musí šetřit. Jediné, co umí Ropid dělat v poslední době nas.....t lidi a konečně vyhoďte toho šéfa Ropidu umí akorát kecat a vysmívat se lidem!
Mám dotaz, budou v létě nějaké tramvajové výluky plus popřípadně změny ve vedení linek?

Já nemám nic proti vaší práci. Vím, že všechno se snažítě dělat jak nejlépe a chci Vám poděkovat za neuskutečněné změny v MHD.

S pozdravem

DR

Odpověd

05.05.2015

Dobrý den, počátkem května začíná kompletní rekonstrukce Bělehradské ulice, která bude znamenat cca půlroční vyloučení provozu tramvají v této ulici. Další modernizace tramvajových tratí lze během letošního léta očekávat v Evropské ulici, v ulici Na Petřinách, v oblasti Zlíchova a v části Plzeňské ulice. ROPID by také rád zrekonstruoval již dožívající trať ve Vršovické ulici. Vše bude ale záležet na smluvním zajištění těchto akcí, přičemž konkrétní termíny se budou ještě dolaďovat. S ohledem na výše uvedené plánované výluky, nejsou předpokládány žádné trvalé změny v linkovém vedení tramvají v průběhu letošního léta. S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

MHD
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné