Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Minulost radního Jiřího Nouzy"

Alena Rybníčková
07 07.11.2013
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,

proč je mezi radními a dokonce i mezi vašimi náměstky i Ing. Jiří Nouza, když ještě před necelým rokem skládal všechny funkce (krom zastupitelské) kvůli podivnému zadávání veřejných zakázek? To, že má na starosti infrastrukturu, což znamená například tunel tunelů tunel Blanka ve mně vzbuzuje podezření, že nejvýhodnějšího obchodu se pražští kmotři rozhodně nepustili.

Děkuji za odpověď, Alena Rybníčková, Pražské fórum

Odpověd

Dobrý den,

členy Rady HMP jsem nevybíral já, ale klub zastupitelů TOP 09 a Zastupitelstvo HMP poté jednotlivé nominanty schválilo. Věřím, že všichni hlasující uvážlivě zhodnotili nejen schopnosti, ale i minulost a morální hodnoty nominovaných radních a vybírali zodpovědně. Já tak učinil. Nicméně to, jak jsem hlasoval, si s dovolením nechám pro sebe. Své kolegy si málokdy vybíráme, proto mě zajímá především, zda-li daný zaměstnanec (ať jde o řadového úředníka či radního) vykonává čestně a svědomitě svou práci, plní své povinnosti a postupuje přísně v souladu se zákonem. Pokud bych měl jakékoliv podezření či důkazy o pochybení kohokoliv, vyvodím okamžitě následky.

Tomáš Hudeček

RNDr. Tomáš Hudeček, Ph.D. (Bývalý radní)

Primátor hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Minulost radního Jiřího Nouzy”

  1. krá,krá,krá...
    093.9.2014 (16:31)

    Pan Nouza by měl odejít sám – co řeší? Po jeho odpovědi na mail, že hluk a prašnost v ulici Jana Želivského nehodlá řešit – jako neoficiální dálnici ji musíme snášet. Překladiště u stanice tram Nákladové nádraží Žižkov v této ulici má prý také zelenou. Vše pro dopravu. Jenom lidi nemají žádná práva – zdraví, odpočinek, důstojné bydlení.
    Nebo že by byl na svém místě – on vlastně plně jedná v zájmu Magistrátu – neřešit nic pro občany (tady mu do kapsy nic nejde od dotčených občanů). Když má navíc vaši podporu! Nebo vy snad tuto lokalitu řešíte jinak než ponecháním hlukové výjimky místo jejím okamžitým zrušením a okamžitým zastavením činnosti překladiště v centru obytné části města?

    Petr Dvořák

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné