Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Nakládání se zdravotní dokumentací"

Věra Škochová
19 19.01.2016
Sledujte tento dotaz

Vážený pane inženýre,
dlouhodobě jsem navštěvovala MUDr. Igora Havlína, chirurga (soukromá ordinace), který ordinoval v poliklinice na Zeleném pruhu v Praze 4. Měla jsem přijít na kontrolu v lednu 20126. Pan doktorale údajně před měsícem zemřel a jeho ordinace je zavřená. Sekretariát vedení polikliniky mi řekl, že s panem doktorem neměli žádný, ani nájemní vztah.
Patrně si s pomocí mé zdravotní pojišťovny OZP najdu nového lékaře - specialistu na mamární diagnostiku, mě však zajímá osud mé zdravotní dokumentace, vedené na PC (a patrně i v papírové podob) v ordinaci. Obrátila jsem se i na MČ Praha 4, protože jsem se domnívala, že ještě funguje instituce zdravotního rady v každé městské části, byla jsem však odkázána na Magistrát.
Můj dotaz tedy zní: Jak se mohu dostat ke své několikaleté zdravotní dokumentaci v elektronické i papírové podobě a kdo mi zaručí, že při vyklízení ordinace nebude dokumentace zničena (ne-li zneužita).
Děkuji předem za odpověď.
S pozdravem
Mgr. Věra Škochová

Odpověd

04.02.2016

Vážená paní magistro, Z důvodu ochrany osobních údajů jsme Vám podrobnou odpověď na dotaz zaslali na Váš e-mail. V případě potřeby nás kontaktujte. Děkujeme S úctou Radek Lacko

Ing. Radek Lacko (Současný radní)

Radní hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

4 komentářů k dotazu “Nakládání se zdravotní dokumentací”

 1. Eva kropackova
  0415.4.2016 (11:27)

  Mám stejný problém, jako pani skochova, má zdravotní dokumentace je v zavrene ordinaci mudr. Igora havlina. Dnes, když jsem se objednávala k jinému lékaři, tak mi řekli, že dokumentace je zapečeme na v bývalé ordinaci. Prosim sdělte mi jak postupovat,abych tuto dokumentaci mohla předat jinému lékaři. Děkuji za odpověď kropackova.

 2. Veronika Sedlecka
  1126.11.2016 (18:02)

  Dobrý den,

  Pán doktor Havlín zemřel? Kdy? Jak? Chodila jsem k němu asi 10 let.

  Děkuji.

  Veronika Sedlecka

 3. Dana Jursová
  123.12.2016 (0:12)

  Dobrý den,
  připojuji se ke předchozím dotazům na téma zdravotní dokumentace u zesnulého MUDr. Igora Havlína. Také bych ji ráda předala novému lékaři.
  Předem Vám děkuji za odpověď.

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné