Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Náklady na tunelový komplex Blanka v jedné cenové hladině"

David Goliáš
27 27.03.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,

děkuji za odpověď na můj dotaz na celkové investiční náklady města za tunelový komplex Blanka. Vyplývá mi z něj, že odhadované náklady města za celý tunelový komplex mezi MÚK Malovanka a MÚK Pelc-Tyrolka včetně obou křižovatek a protipovodňových opatření jsou 43,2 Mld Kč.
Měl bych ještě doplňující dotaz: Jelikož nejspíš uvádíte nominální částky hrazené v průběhu přibližně jednoho desetiletí v různých cenových hladinách, zajímaly by mě reálné náklady vztažené k jedné cenové hladině, např. roku 2014. Myslím, že vyčíslení reálných nákladů je důležité i pro město pro zjištění reálné ceny stavebního díla a další možnou analýzu, např. efektivity vynaložných prostředků apod.

Děkuji

David Goliáš

Odpověd

10.04.2015

Dobrý den pane Goliáši, částky splatné zhotovitelům staveb  v úseku od  MÚK  Malovanka po Špejchar-Pelc/Tyrolka   jsou pravidelně upravovány indexem nárůstu nebo poklesu cen prací dle Statistickým úřadem uveřejňovaných „Indexů cen stavebních děl podle klasifikace CZ-CC (Price indices of Constructions according to code CZ-CC)“ S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Blanka
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné