Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Návštěvy a diskuze na Institutu plánování a rozvoje"

Zeman Vít
27 27.03.2015
Sledujte tento dotaz

Vážená paní primátorko,

chtěl bych se zeptat, jestli jste se již objevila na Institutu plánování a rozvoje Prahy a diskutovala s místními zaměstnanci a odborníky o tom, na čem zde pracují a jak se nadále má naše město rozvíjet. Vím, že IPR spadá pod pana náměstka M. Stropnického, avšak zastávám ten názor, že plánování a rozvoj je pro Prahu velmi důležitým tématem, o kterém by mělo být spraveno celé vedení Prahy - paní primátorku nevyjímaje. Jako důvod bych chtěl uvést i to, že o IPRu, jeho budoucnosti a práci ve výsledku nerozhoduje pouze pan náměstek, ale celé politické vedení. Jako nezávislý občan jsem měl již tu možnost se s některými zaměstnanci IPRu a jejich prací osobně setkat (na jejich vycházkách v minulém roce), a probudili ve mě dojem, že Praha konečně míří ve vývoji tam, kam má, a že jsou to lidé na správném místě.
Nakonec bych se chtěl zeptat i na to, jestli jste se již setkala s politickým vedením jiných evropských měst (např. Vídně, Paříže nebo Londýna) a o městě jako takovém s nimi diskutovala. Sdílení zkušeností myslím přináší velké skoky k lepší budoucnosti.
Děkuji.

S pozdravem, Zeman Vít

Odpověd

01.07.2015

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Rozvoj našeho města je jednou z mých priorit. S panem náměstkem Stropnickým v současné době intenzivně řešíme hlavně Pražské stavební předpisy. K té druhé části Vašeho dotazu - na všech mých zahraničních cestách mimo jiné řešíme i otázky rozvoje a i pracovníci IPRu často vycházejí z poznatků ze zahraničních měst.

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

IPR
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné