Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Nepravdivé informace o organizátorovi lednové demonstrace na podporu PSP"

Jan Stáhala
17 17.08.2015
Sledujte tento dotaz

Vážená paní primátorko,
v článku Blesku je váš výrok, že Matěj Stropnický svolal demonstraci na podporu PSP před magistrát v lednu tohoto roku. Je to lež! Demonstraci jsem svolal já a několik věrných, opakovaně jsem vám to řikal, se Stropnickým jsme za organizační výbor vůbec nejednali. Víte, kolik to bylo práce demonstraci zorganizovat? A vy nám to takto upřete?
Demonstraci jsme zaměřili proti vedení Prahy, protože Vy ve spolupráci s MMR předpisy pohřbili a stále pohřbíváte. Takže demonstrace nebyla proti MMR, ale především proti vedení Prahy !!!
Vy, Rada HMP, máte největší díl odpovědnosti za pohřbívání PSP, vy jako primátorka ten největší.
Kdo vás řídí?
Odkud pochází lživá informace v Blesku?
děkuji, Stáhala

Odpověd

25.09.2015

Dobrý den, měla jsem na mysli tuto informaci: „Demonstrovat máte před ministerstvem, doporučil Stropnický Na Praze nyní je, jaký postup vůči rozhodnutí zvolí. Radní sice o věci ještě nejednali, náměstek primátorky Matěj Stropnický (Trojkoalice) ale demonstrantům řekl, že návrh postupu předloží příští nebo další týden. Stropnický označil předpisy za inovativní a přínosné, podle něho by mohla vzniknout relativně jednoduchá, technická novela PSP, na niž ministerstvo vyměřilo lhůtu. Stropnický také uvedl, že magistrát není správným místem pro protest. „Dům, před kterým se má demonstrovat, je o několik stovek metrů vedle, je to ministerstvo pro místní rozvoj,“ uvedl Stropnický a lidé mu rovněž tleskali. Úřad Karly Šlechtové sídlí na Staroměstském náměstí, magistrát na sousedním náměstí Mariánském na Starém Městě pražském.“ Novinky, © 2015

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Pražské stavební předpisy
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Nepravdivé informace o organizátorovi lednové demonstrace na podporu PSP”

  1. Tomáš Hnyk
    0925.9.2015 (19:51)

    Paní primátorka zjevně nechápe rozdíl mezi „uspořádáním demonstrace“ a „vystoupením na demonstraci, kterou svolal někdo jiný, protože se na mě daná demonstrace obrací“.

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné