Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Novelizace vyhlášky o zákazu požívání alkoholu na veřejných prostranstvích"

Filip Stome
13 13.11.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den paní Krnáčová,
prosím Vás znovu o sdělení, na koho se obrátit ve věci novelizace vyhlášky o zákazu požívání alkoholických nápojů na veřejných prostranstvích (mám na mysli jméno odpovědné osoby na Magistrátu HMP). Konkrétně mne zajímá, jak postupovat při žádosti o přiřazení dvou prostranství na Praze 3, kde se poslední dobou schází bezdomovci a konzumují alkoholické nápoje. Dále mne zajímá zda, a případně jak, jsou tato prostranství v Praze, kde platí zákaz konzumace alkoholu, v jednotlivých městských částech označena. Zda toto označení je v kompetenci Magistrátu HMP nebo jednotlivých městských částí.

Na tento dotaz jste mi již odpověděla tak, že se mám obrátit na naši městskou část. To jsem samozřejmě ještě před mým prvním dotazem na Vás učinil a bylo mi sděleno, že vydávání vyhlášek je v kompetenci Magistrátu hl. m. Prahy. Prosím Vás tedy znovu, tentokrát o konkrétní, odpověď na můj dotaz.
Děkuji.

Odpověd

25.11.2015

Dobrý den, Mgr. Pavel Štefaňák, byl jedním ze zpracovatelů "Obecně závazné vyhlášky, kterou se mění obecně závazná vyhláška č. 12/2008 Sb. hl.m. Prahy, kterou se zakazuje požívání alkoholických nápojů na veřejných prostranstvích, ve znění vyhlášky č. 7/2010 Sb. hl.m. Prahy". Obraťte se tedy prosím na něj. Kontakt je: Pavel.Stefanak@praha.eu, tel.: +420 236 00 2101.

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné