Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Odklad platnosti Pražských stavebních předpisů"

Václav Pošmourný
09 09.09.2014
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,
chci se zeptat "Jak je to tedy s tou reklamou?"

Už jsem se těšil, že půjdou v platnost nové Pražské stavební předpisy, které jsou podle mého názoru dobře zpracoavné a fakticky už tedy konečně povedou k řešení problémů.
Najednou se člověk dočte, že je chce ČSSD a ODS odložit.. o 2 a půl roku... málem mě to omráčilo!

Teď to zkusím napsat tak, jak by se to dalo chápat:
"Váš kandidát na primátora "sbírá body", když tvrdí, že je pro regulaci reklamy, zatímco vy tvrdě pracujete na tom, jak poslat něčí práci do kopru..

JSEM Z TOHO ZNAČNĚ MRZUTÝ! A takový volič, když je mrzutý - no nechci vás strašit - se zdráhá vás volit.

Václav Pošmourný

Odpověd

18.09.2014

Vážený pane Pošmourný, chápu, že situace ohledně nových Pražských stavebních předpisů regulujících reklamu v hlavním městě působí nejasně, ovšem to způsobují pouze spekulace médií. Za naším návrhem na odložení platnosti předpisů nestojí lobby provozovatelů billboardů, ale chyby v návrhu nových Pražských stavebních předpisů, díky kterým nejsou v podobě, ve které by mohly vejít v platnost, aniž by do budoucna nezpůsobovaly zmatky. Proto jsme podali návrh na odložení platnosti na rok 2016, aby se nedostatky návrhu daly řádně opravit a bylo možné nové Pražské stavební předpisy uvést do požadovaného stavu. Rozhodně stojíme o redukování reklamy v Praze, ovšem nechceme toho dosáhnout za každou cenu a tento krok uspěchat a raději doladíme zmiňovaný návrh, aby byl jasný a srozumitelný. S pozdravem a přáním pěkného dne Petr Dolínek předseda Kontrolního výboru ZHMP

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné