Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Postup při vyhledání zdravotní dokumentace"

Eva Jurcova
18 18.12.2014
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,

obraciam sa na Vás s prosbou o informáciu, ako postupovať v prípade že klinika (PEM, Ruzynska, Praha) na ktorej som bola v roku 2009 operovaná ukončila svoju činnosť a nijakym sposobom sa mi nedari dostať sa k mojej zdravotnej dokumentácii a nakontaktovat sa na kliniku, nakolko všetky telefónne čísla sú odpojene (podľa mojich informácii v roku 2014 ukončila svoju činnosť).
Podavala som dotaz do pravnej poradne, kvôli môjmu aktuálnemu zdravotnému stavu. kde mi bolo doporucene toto:

  • "informace o tom, kde se nachází vaše zdravotnická dokumentace by měl mít Magistrát hlavního města Prahy, jako ten, kdo udělil klinice oprávnění k poskytování zdravotních služeb. Dostanete od něj konkrétní informace, kde se vaše dokumentace nachází a dozvíte se i konrétnít kroky, jak do ní nahlédnout"
Preto tento dotaz smerujem na Vas.

Ako mam prosím postupovať? Budem vďačná za informáciu, ktorá mi pomôže posunúť sa ďalej.

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.
S úctou
Eva Jurcova

Odpověd

13.01.2015

Vážená paní Jurcová,

na základě Vašeho dotazu ve věci Vaší zdravotnické dokumentace Vám sdělujeme, že poskytovatel zdravotních služeb společnost Lékařské centrum PEM, s.r.o. se sídlem a místem poskytování zdravotních služeb na adrese Ruzyňská 253/26, Praha 6 k dnešnímu dni tj. 06.01.2015 neukončila činnost.

Společnost má vydané platné oprávnění k poskytování zdravotních služeb v oboru gynekologie a porodnictví a orální a maxilofaciální chirurgie. Do 31.05.2014 společnost poskytovala zdravotní služby v oboru plastická chirurgie. Vzhledem k tomu, že společnost neukončila činnost, je povinna uchovávat zdravotnickou dokumentaci, včetně jejích součástí dle vyhlášky MZČR č. 98/2012 Sb., o zdravotnické dokumentaci.

S žádostí o  výpis nebo kopii zdravotnické dokumentace, se prosím, obraťte na výše uvedenou společnost.

Správní orgán má k dispozici tel. kontakt na jednatele společnosti pana Pavla Šůstka – 603164085, 777344447, reditel@pem-praha.cz; pem-praha@seznam.cz.

S pozdravem

Radek Lacko

Ing. Radek Lacko (Současný radní)

Radní hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné