Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Prodlužování platnosti Opencard"

Ivo Rambousek
15 15.10.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den, mám Opencard, platnost prodloužena do srpna 2016. Kartu používám pro dobití ročního kuponu Praha, čtvrtletního kuponu 1. pásmo. Rád bych si zakoupil roční kupon na rok 2016. Jak mám postupovat, když mi bude končit platnost Opencard v srpnu 2016? Pododných případů bude v pololetí roku 2016 podstatně více. Bude opět prodloužena platnost stávající karty Opencard?

Děkuji

I.Rambousek

Odpověd

10.11.2015

Dobrý den, vše se dozvíte na infolince OC: 12 444 nebo na emailu: info@operatoropencard.cz

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Opencard
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

3 komentářů k dotazu “Prodlužování platnosti Opencard”

 1. Student
  1016.10.2015 (15:44)

  Kupon na Opencard si koupit je risk.Radni nedelaji nic za nase peníze. Karta uz mela byt davno zrušena. Pro radni je vyhodna určitě.

  • 1016.10.2015 (17:39)

   Vážený pane Studente,

   musím s vámi souhlasit v tom, že Opencard měla být zrušena už dávno, ideálně ten projekt nikdy neměl být schválen.
   Také souhlasím, že nákup kupónu na Opencard je do jisté míry risk. Myslím ale, že větší problém z toho má město, které za to musí zajistit nakoupenou službu. Pro všechny je myslím výhodnější, když cestující v maximální míře přejdou na papírové jízdenky.

   Nemohu s vámi souhlasit v tom, že radní za naše společné daně nic nedělají. Dělají toho někdy až moc. Kdyby se tehdy Pavel Bém tolik nesnažil Opencard prosadit, měli bychom dnes sice pořád papírovou jízdenku, ale o miliardu a půl méně zadlužené město.
   Vůbec ale nemohu souhlasit, že je výhodná pro radní. Deset bývalých radních kvůli ní dnes stojí před soudem a několik současných si dává velice dobrý pozor, aby neschválili něco (byť v dobré víře a na základě posudku), za co by mohli dopadnout podobně. Zjevně dochází na poselství našeho happeningu, že karta přinese neštěstí každému, kdo se jí dotkne. 😉

   Saša Lehmann, Pražské fórum

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné