Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Semafory na křižovatce Jeremiášova - Poncarova"

Jaromír Pilař
13 13.11.2015
Sledujte tento dotaz

Dorý den,
jsem denodením účastníkem silničního provozu na křižovatce Jeremiášova - Poncarova. Zajímalo by mě, kdy budou uvedeny do provozu semafory, které jsou zde dlouhodobě instalovány. V dopravní špičce je totiž velký problém odbočit z ulice Poncarova na Jeremiášovu směr metro Stodůlky.
Za Vaši odpovědˇ Vám děkuji.

Jaromír Pilař

Odpověd

25.11.2015

Dobrý den, dokončení světelných signalizačních zařízení v křižovatkách Jeremiášova x Poncarova a Poncarova x K Třebonicům dle původní projektové dokumentace nebylo možné, jelikož v průběhu výstavby vznesla Policie ČR a odbor dopravních agend Magistrátu hl. m. Prahy dodatečné požadavky na koordinované řízení signalizací více křižovatek. Zapracování těchto požadavků a doplnění změn do původní projektové dokumentace bohužel znamená doposud nedokončené projednávání změny se zhotovitelem stavby. Snahou hl. m. Prahy je, aby světelná signalizační zařízení na uvedených křižovatkách byla dokončena a jejich zkušební provoz byl povolen v co nejkratší době. S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Doprava
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Semafory na křižovatce Jeremiášova – Poncarova”

  1. Tomas Duffek
    128.12.2015 (17:20)

    Dobry den,
    Chtel bych se zeptat kdo vymyslel semafory a jejich intervaly na ulici Jeremiasova(od nove butovice-plzenska) nebo jaky to ma smysl kdyz jedu po hlavni ulici(jeremiasova) a ja na kazdem semaforu dostanu cervenou. Jeste se mi nestalo ze bych tuto trasu projel bez cerveny. Pochopil bych kdyby to nebyla hlavni silnice ze tam schytam par cervenych ale to ze nedokazu projet od semaforu k semaforu ktere jsou od sebe vzdaleny 200 metru je naprosto tragicky. Misto abych tuto trasu projel za 5 minut tak to jedu 10minut.
    Dekuji za vysvetleni

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné