Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Stav územního rozhodnutí pro Pražský okruh (stavba 511)"

Pavel Vach
19 19.07.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den. V jakém stádiu je nyní vydání územního rozhodnutí na stavbu Pražského okruhu 511? Již 5 let všichni říkají, že problémy s tranzitní dopravu na jihovýchodním segmentu Prahy vyřeší stavba 511 a že má nejvyšší prioritu i na vládní úrovni, ale pořád se nic neděke. Děkuji za informaci.

Odpověd

19.08.2015

Dobrý den, v současné době je územní řízení ve věci silničního okruhu kolem Prahy po ústním jednání. V rámci řízení byla uplatněna řada námitek, které v současné době stavební odbor Magistrátu hl. m. Prahy vypořádává. Kromě toho se čeká na vydání závazného stanoviska podle § 9a odst. 1 zák. č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o posuzování vlivů na životní prostředí, který byl k datu 1. 4. 2015 novelizován). Po výše zmíněném doplnění informací budou účastníci s podklady pro vydání rozhodnutí seznámeni. Teprve poté bude možné vydat rozhodnutí. S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Pražský okruh
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Stav územního rozhodnutí pro Pražský okruh (stavba 511)”

 1. J.Tůma
  0819.8.2015 (11:42)

  Dobrý den,

  mohl byste prosím ještě doplnit očekávaná data? Např. do kdy závazně se stavební odbor Magistrátu hl. m. Prahy vypořádá s námitkami? Kdo a kdy vypracuje závazné stanovisko podle § 9a odst. 1 zák. č. 100/2001 Sb., o posuzování vlivů na životní prostředí? Na základě těchto dat, kdy se očekává vydání rozhodnutí?

  děkuji a zdravím
  J.Tůma

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné