Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Telefonní kontakty na radní"

Zelenková
15 15.12.2014
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,prosím, proč nejsou u všech radních uvedené telefony - pouze mailové adresy? Bojí se mluvit s občany?
Děkuji

Odpověd

15.12.2014

Vážená paní Zelenková,

radní hlavního města Prahy se mluvit s občany nebojí. Nemohou se bát, jinak by nemohli dělat svojí práci. Na rozdíl od dřívější doby existuje nyní několik možností, jak je můžete přímo oslovit. Zásluhou Pražského fóra byly zařazeny interpelace občanů jako pevný bod programu každé schůze zastupitelstva vždy ve 12:30 a také vznikl tento systém online dotazů. Těší nás, že ho považujete za užitečný.

Nicméně telefonní kontakt je něco jiného, je to do značné míry soukromá věc každého člověka, vy jistě také nedáváte svoje telefonní číslo veřejně na internet. I kdyby radním volali jen občané s legitimními dotazy a připomínkami, tak by radní celý den nedělali nic jiného než jen telefonovali. A to vůbec nemluvím o možnosti, že by mohl kdokoliv takový kontakt zneužít. Proto osobní telefonní čísla radních zveřejněna nejsou, pokud z nějakého důvodu potřebujete někomu z rady zavolat, můžete kontaktovat jeho sekretariát - například telefonní kontakt na sekretariát paní primátorky naleznete zde na oficiálních stránkách hlavního města Prahy.

Saša Lehmann, moderátor dotazů

Telefonní kontakty na radní

< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Telefonní kontakty na radní”

  1. Marie Zelenková
    1024.10.2015 (13:52)

    Po politicích nechceme soukromá čísla, ale pracovní. Ty slípky v kancelářích kvokají pouze naučené „nevím, nemohu, nelze …“ Zato jsou podnětem k úsporám – na toto nemusí mít kancelář tak početný aparát zaměstnanců.

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné