Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Vážený pane primátore, obracím se"

Radek Kašpar
04 04.02.2022
Sledujte tento dotaz

Vážený pane primátore, obracím se na Vás s dotazy, které mi nebyly při osobní návštěvě v Dopravním podniku Prahy adekvátně zodpovězeny. Proč Dopravní podnik vybírá za vyjádření k technické infrastruktuře poplatek 1185 Kč? Proč musíme poplatek platit jen osobně na Depu Hostivař? Proč lze vyjádření vyzvednout jen osobně na Depu Hostivař? Dle mého neodborného názoru, vybírá DP poplatek neoprávněně, viz Zákon č. 183/2006 Sb., § 161 (1) "Vlastník technické infrastruktury je oprávněn požadovat na žadateli úhradu nákladů spojených s poskytnutím požadovaných údajů, nejvýše však do výše nákladů na pořízení jejich kopií, nosičů dat a nákladů na doručení." Žijeme v 21.století, tak proč to nejde elektronicky!? Je koronavirová krize a pro vyjádření musíme fyzicky přes celou Prahu. Přikládám link na oficiální stránky DP s výše uvedenými informacemi. //www.dpp.cz/spolecnost/sluzby/poskytovani-technickych-podkladu/poskytovani-podkladu-o-objektech-a-inzenyrskych-sitich-ve-sprave-useku-technickeho-metro Děkuji za zodpovězení dotazů S přáním hezkého dne R. Kašpar

Odpověd

08.02.2022

Dobrý den, pane Kašpare, děkuji Vám za dotaz. Toto ale není dotaz na mě, ale spíš na dozorčí radu nebo představenstvo Dopravního podniku hlavního města Prahy. Toto je plně v jejich kompetenci. Zdeněk Hřib

MUDr. Zdeněk Hřib

Primátor hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné