Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Volba ředitele DDM Jižní město"

Petra Víznerová
22 22.05.2015
Sledujte tento dotaz

Vážená paní náměstkyně,
ráda bych Vás požádala o Váš názor k volbě nového ředitele organizace DDM Jižní Město, o kterém bude v blízkém čase rada hl. m. Prahy rozhodovat. Jsem dlouholetou příznivkyní této organizace, ve které vyrostly všechny mé děti. Po úmrtí paní ředitelky, kterou jsem osobně znala, tuto organizaci vede již přes rok její zástupce, podle mého názoru i názoru pracovníků DDM plně kompetentní pracovník, který pro organizaci dýchá a je dlouholetým hnacím motorem. Proto mne velmi zarazilo, že na místo ředitele je navrhován 66 letý pán, který v podobné organizaci nikdy nepracoval. I kdybych pominula fakt, že je tento kandidát zastupitelem za ČSSD Prahy 10, kde působí aktivně i paní radní Nováková, tak je to přinejmenším nestandardní volba, která je v rámci celé ČR raritou. Předem děkuji za Váš názor. Víznerová

Odpověd

08.06.2015

Vážená paní Víznerová,

dovolte, abych Vám nejprve poděkovala za zaslaný dotaz. Velice si vážím Vašeho zájmu o fungování DDM Jižní Město a pevně věřím, že tato organizace bude pokračovat i nadále ve své práci ku prospěchu všech občanů.

Je pravdou, že o personálním obsazení příspěvkových organizací rozhoduje Rada hlavního města Prahy. V případě DDM Jižní Město bude Rada rozhodovat na základě vypsaného výběrového řízení, doporučující stanovisko výběrové komise je tak rozhodným kritériem pro hlasování Rady.

S přáním hezkého dne,
Eva Kislingerová

prof. Ing. Eva Kislingerová, CSc. (Současný radní)

Náměstkyně primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné