Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Výsledky hlasování o rekonstrukci ulice Ke Kašně"

Věra Vejražková
29 29.06.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,

Mám dotaz ohledně rekonstrukce ulice Ke Kašně.

Když jsme se po letech konečně dočkali v roce 2005 výstavby kanalizace, která byla dokončená a zkolaudovaná v roce 2009, tak teď zase čekáme již 6 let na rekonstrukci komunikace ulice Ke Kašně. Nezpevněná komunikace je v havarijním stavu a při sebemenším dešti jsou v ulici obrovské kaluže. V měsíci dubnu, letošního roku naše sdružení obdrželo odpověď na mailovou korespondenci ze dne 13.4.2015, od Ing. D. Alberta z OTV MHMP.
Dozvěděli jsme se, že Rada HMP předpokládá schválení a výběr nejvhodnější nabídky na rekonstrukci ulice Ke Kašně v měsíci květnu až červnu. Projekt na rekonstrukci byl zpracován v roce 2008, v roce 2014 byly vyčleněny finance na rekonstrukci a vypsáno výběrové řízení.
Obálky uchazečů o rekonstrukci byly otevřeny v únoru a hodnocení proběhlo koncem dubna 2015.
Vzhledem k tomu, že již uplynuly dva měsíce, mám na Vás pár otázek:

  • Proč nebyl tisk Rekonstrukce ulice Ke Kašně dne 23.6. schválen, když na programu Rady hl. m. Prahy uvedený byl?
  • Je možné se dozvědět výsledky hlasování jednotlivých členů Rady?

Vědí vůbec členové RHMP, kde ulice Ke Kašně leží a jak komunikace v této ulici vypadá? Pro Vaší představu je v příloze fotodokumentace, pořízená při nedávném dešti.
Na webu jsem zjistila, že na programu Rady HMP, které se koná dne 30.6.2015 tisk uvedený není a jaký je předpoklad, kdy se na program Rady HMP dostane..
Dochází nám trpělivost z neustálého slibování a oddalování našeho problému, uvažujeme o tom, že celou naší záležitost předáme do médií, aby se všichni v naší republice dozvěděli, jak se nám v Praze žije.

Věřím, že naší situaci pochopíte

Věra Vejražková
OS Ke Kašně

Poznámka moderátora: Na výslovné přání tazatelky byl dotaz přiřazen paní primátorce.

Přílohy


Odpověd

10.07.2015

Dobrý den, podle informace od mé kolegyně radní Jany Plamínkové bede zmiňovaný tisk předložen Radě k projednání dne 21. 7. 2015

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Comments are closed.