Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Způsob odpovídání na dotazy"

Tomáš Hnyk
14 14.01.2015
Sledujte tento dotaz

Vážený pane náměstku, plánujete na dotazy na tomto portálu odpovídat specifičtěji než tím, že děkujete za podnět a že jej budete v nějbližší době řešit? Leckteré dotazy jsou konkrétní, chápu, že nemůžete mávnout kouzelnou hůlkou a vše hned vyřešit, ale mohl byste v odpovědi alespoň sdělit, jaké řešení budete prosazovat (nejlépe s přibližným harmonogramem řešení, ať je možné se při jeho nesplnění zeptat, co se s danou záležitostí děje). S pozdravem, Tomáš Hnyk

Odpověd

14.01.2015

Vážený pane Hnyku, když to bude jen trochu možné, budu se určitě snažit odpovídat co nejkonkrétněji, nicméně se na mne prosím nezlobte, pokud tomu tak nebude vždy a okamžitě. Za prioritu, které jsem připraven obětovat maximum času i úsilí, považuji především reálné řešení problémů. Jsem přesvědčen, že právě kvůli tomu nás občané do Zastupitelstva hlavního města zvolili a plným právem to od nás očekávají. S pozdravem Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

3 komentářů k dotazu “Způsob odpovídání na dotazy”

 1. Karel Šmejkal
  0114.1.2015 (23:29)

  Dobrý den, pane Dolínku,

  prosím, můžete mi vysvětlit či sdělit, proč se cestující po Praze nemohou seznámit s plány na změny linkového vedení MHD související s otevřením dalšího úseku metra A? V článku, který vyšel dnes na IDNES je uvedeno, že návrhy budou předloženy MČ Praha 5, 6 a 7 k projednání a připomínkování, ale proč toto právo nemají cestující, aby se s plány seznámili a popř. své náměty či připomínky sdělili zástupcům na MČ. MČ na to dostanou 3 týdny. ROPID se vymlouvá na to, že to nemohou zveřejnit, protože to není konečná verze. Ale jak si má člověk vysvětlit zveřejnění návrhů u jízdních řádů linek Eska na stránkách ROPIDu s tím, kam se mají případné podněty a připomínky psát?! Proč to jednou jde a pak zase ne. Takto to vypadá, jako rozhodování „o nás – bez nás“, jako se to dělo za Vašeho předchůdce z ODS, pana Noska. Měl jsem za to, že jako občan Prahy a tedy i volič mých zástupců na radnici bych měl mít právo se k něčemu vyjádřit, třeba i pochvalu, když to bude dobrý návrh. Ale takto není k čemu, jen zaplatím 4 750 Kč a budu doufat, že „někdo tam nahoře“ se rozhodne dobře a nebudu muset cestovat opět o 20 min. déle, jako po změnách v r. 2012. Pak Vám mohu garantovat, že raději pojedu autem. Děkuji za Váš čas a odpověď.

 2. Tomáš Hnyk
  0115.1.2015 (12:09)

  Vážený pane Dolínku,
  děkuji za odpověď. To samozřejmě chápu, ale reálný problém může být i špatná komunikace vedení města s občany. Každopádně od vás ani neočekávám, že odpovědi musíte psát sám, očekával bych, že na to budete mít asistenty, jejichž odpovědi na základě vašich instrukcí pouze posvětíte.
  S pozdravem,
  Tomáš Hnyk

 3. Alena
  0116.1.2015 (1:28)

  Pane Dolínku, velice se mýlíte, že jste byl zvolen jenom pro zviditelňování se v médiích – Blanka, atd. Naopak jako občané požadujeme řešení letitých problémů – např. již zmíněné rušení nočního klidu a zákaz činnosti překladiště NNŽ má hned několik okamžitých řešení. Neustálé hádání se, jednání bez výsledků, neřešení problémů není náplní práce politiků, jak se mnozí domnívají. Představte si, že takto to bude vypadat třeba jenom 1 měsíc např. u řidičů MHD, ve FN Motol a všichni to budou nazývat Prací. Pokud i politik pracuje, musí za ním občan vidět výsledky – a ty zatím nikde.

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné