Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Zrušení akce "rozsvícení vánočního stromu""

Darek
24 24.11.2015
Sledujte tento dotaz

Vážena paní primátorko,
proč neponecháte rozhodnutí účastnit se akce na odpovědnosti jednotlivých účastníků? Proč nemáte odvahu (všichni radní) vzít na sebe odpovědnost za tuto akci i ve světle současných událostí? Policie, samozřejmě, bude vždy doporučovat, aby všichni obyvatelé seděli doma - bude tak bez práce se zajištěním bezpečnosti. A je velmi jednoduché se odvolat na toto policejní doporučení. Rád bych viděl v dnešní turbulentní době na radnici odvážné a akce schopné lidi. Myslím, že mnohem více lidí Vám bude (zejména ve světle současných událostí) vyčítat zrušení akce než případný problém při realizaci akce.

Odpověd

25.11.2015

Dobrý den, chápu to, o čem píšete, ale prosím, zkuste pro změnu pochopit, že kdyby se něco stalo, tak je odpovědnost na vedení města a na mně. Svého rozhodnutí se nezříkám, nebylo snadné, ale myslím, že je ve světle odpovědnosti za Pražany správné – jako primátorka si za ním stojím, i když jako Adriana Krnáčová ho vnímám jako příliš tvrdé. Budu dbát doporučení městské i státní policie. Jde především o bezpečnost lidí a jsem přesvědčená, že tím Vánoce nijak neutrpí.

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Zrušení akce „rozsvícení vánočního stromu“”

  1. Václav Sovák
    1125.11.2015 (23:33)

    Ke všem chybám, které jste ve své funkci hromadila a bylo jich tolik, že na radnici končíte, jste na konec přidala tu největší. Je to ohavná zbabělost, to je patrné z Vaší odpovědi předchozímu tazateli, kde máte hlavně starost, kdyby se něco stalo, bylo by to na Vás. Takhle to začíná. Děláte přesně to co islamisté chtějí. Abychom se podělali. Letos bude rozsvěcení vánočního stromu tajné, příští rok už nebude strom žádný. To pokud tam budou lidi jako Vy a přiznám se, že nevěřím tomu, že by se našel někdo lepší.
    V. Sovák

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné