Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Postoj k velkoplošné reklamě v Praze"

Petr Kocmánek
09 09.12.2014
Sledujte tento dotaz

Dobrý den, velmi často se objevuje v médiích, že pan Babiš s paní Krnáčovou se již po volbách domluvili s reklamními firmami o tiché podpoře, že billboardy v Praze se rušit nebudou a Pražské stavební předpisy platné od 1.10.2015 je nová Rada města smete ze stolu a reklamní obchod a v Praze bude zachován. To vidím velmi negativně, ale pokud divák v televizi sleduje vyjádření paní Krnáčové, tak musí být občanovi Prahy jasné, že paní Krnáčová nic proti korupci a nevýhodným smlouvám dělat nebude, protože by se to nelíbilo jejímu zaměstnavateli – panu Babišovi. Jaký na to máte názor Vy? Budete proti billboardům, nebo jste na straně pana Babiše?

Děkuji Petr Kocmánek

Odpověd

16.12.2014

Dobrý den, podporuji zachování a aktualizaci Pražských stavebních předpisů včetně plného zachování regulace reklamy, kterou obsahují a pracuji na tom, aby se s tímto závěrem ztotožnila i koalice. Výsledek však v tuto chvíli neumím předvídat. S pozdravem PhDr. Matěj Stropnický

PhDr. Matěj Stropnický (Bývalý radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Billboardy
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Postoj k velkoplošné reklamě v Praze”

 1. Lukáš Houser
  1219.12.2014 (13:22)

  Dobrý den,

  zajímalo by mě, jakým způsobem hodláte postupovat, pakliže se koalice neztotožní s Vámi citovaným závěrem ohledně Pražských stavebních předpisů.

  Jako náměstek pro oblast územního rozvoje a územního plánu jste dle mého názoru zodpovědný za budoucí podobu města a to ve větší míře nežli paní Krnáčová, kterou územní rozvoj města patrně příliš nezajímá (viz například počet nezodpovězených dotazů ohledně stavebních předpisů).
  Přitom je to jeden z nejdůležitějších faktorů, které mají vliv na spokojenost obyvatel.

  Děkuji

  Lukáš Houser

  student arhitektury

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné