Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Termín vyřízení žádosti o udělení výjimky ze stavební uzávěry"

Zuzana Koukalová (Janovská)
13 13.01.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den, pane Stropnický,
dne 14.8.2014 jsme na MHMP, odbor stavební podali za investora žádost o udělení výjimky ze stavební uzávěry na přístavbu výtahu do dvorního traktu bytového domu Strakonická 1106/5, Praha Smíchov.
Do dnešního dne jsme neobdrželi žádné vyjádření s tím, že na podzim 2014 se čekalo na sestavení Rady, která musí žádost schválit. Zasedání Rady proběhne zítra tj.13.1.2015, tento bod k projednání na programu však není.
Můžete mi poradit, na koho se obrátit, kde lze zaurgovat, popřípadě vysvětlit, jak probíhá proces projednávání naší žádosti, kdy jsme po půl roce snažení neobdrželi z úřadu pražádnou reakci?

Děkuji,
Zuzana Koukalová

Odpověd

29.01.2015

Vážená paní Koukalová, vámi podaná žádost je aktuálně  ve formě tisku na Radu HMP v připomínkovacím řízení, v rámci kterého jsem ji dne 19. 1., kdy se ke mně z Odboru stavebního a územního plánu dostala, odsouhlasil a předal na Odbor evidence a správy majetku, jehož souhlas spolu se souhlasem Oddělení pozemních staveb Odboru technické vybavenosti jsou potřeba, aby se materiál dostal na Radu k hlasování. Předpokládám, že by se tak mohlo stát na přespříštím jednání Rady, tedy za 2 týdny, v úterý 10.2. Pakliže Rada návrh usnesení schválí, objeví se v seznamu "Archiv usnesení Rady HMP" na webové stránce Rady zde //www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/primator_a_volene_organy/rada/index.html S pozdravem PhDr. Matěj Stropnický

PhDr. Matěj Stropnický (Bývalý radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné