Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Činnost hnutí ANO pro řešení situace ve vedení Prahy"

Jana Hrubá
21 21.01.2016
Sledujte tento dotaz

Dobrý den, paní primátorko, ANO jako vítěz voleb vytvořilo koalici, ta se po několika měsících rozpadla. Nyní v zastupitelstvu neexistuje většina, rada funguje v okleštěné podobě. Co s tím ANO bude dělat? Navenek působí nečinně. Je to skutečně tak, že pro vznik nové koalice vůbec nic nedělá a jen vyčkává? Myslíte si, že takto Praha funguje bez potíží? Děkuji za odpověď. Jana Hrubá

Odpověd

03.02.2016

Dobrý den, hnutí ANO opravdu nečinné není. Třebaže to tak může mediálně vypadat, věřte tomu, že se situaci snažíme aktivně řešit. Rozdíl oproti některým stranám ovšem je, že dokud není nic definitivně domluvené, nehodláme se před televizními kamerami tvářit, že tomu tak je. Zároveň mohu říci, že s ostatními Radními pracujeme tak, aby se nižší počet členů Rady nijak neprojevil. Vzhledem k tomu, že jsme v poslední době schválili několik zásadních materiálů, myslím, že se nám to daří.

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Činnost hnutí ANO pro řešení situace ve vedení Prahy”

  1. 0121.1.2016 (12:48)

    Paní primátorka jistě ze svého pohledu odpoví, já jen pro úplnost doplním, že pokud se ptáte na postoj ANO jako hnutí, bylo by patrně nejlepší oslovit předsedu krajské organizace, kterým je Martin Stropnický. Pokud vás zajímá postoj zastupitelského klubu ANO je jeho předsedou bývalý radní Ing. Michal Hašek.

    V této souvislosti také musím uvést, že naše sdružení už více než rok usiluje o rozšíření systému dotazů právě na politické kluby a také na odbory magistrátu. Váš dotaz přesně ukazuje důvod.

    Saša Lehmann, Pražské fórum

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné