Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Dojednání osobní schůzky"

Alena
30 30.11.2015
Sledujte tento dotaz

Vážená pani starostko, především se omlouvám za chyby, které zde budou - jsem prakticky slepá.

Chtěla jsem si s Vámi jako občan a nemocný člověk domluvit schůzku. Bohužel se nám od dubna 2015 nikdo z Vaší kanceláře neozval. Veškerá komunikace s Vaším úřadem je na bodu mrazu - chybí nám zpětná vazba.

Vy sama "šéfujete" velkému podniku, který jistě není lehké ukočírovat, ale možná byste se měla více zajímat o to, jak pracují (chybně) Vaěi podřízení a měla byste věřit nám občanům, kteří pak za jejich chyby trpíme, jsme psychicky zdeptané a nechce se nám žít. Proč se mě za 9 měsíců někdo nezeptal na celou záležitost?? Proč se věří nějakému podivnému sledu událostí, který dala dohromady vedoucí bytohového oddělení, ve kterém chybí spousta podstatných věcí pro objektivní posouzení??? Chce-li přece někdo něco posoudil obketikvně tak jako Vy, či pan radní musí k tomu být vyslechnuto více stran. My napsali mnoho dopisů, které evidentně nikdo nečtě ač by to bylo třeba, když už jste nás nepozvali na osobní schůzku, o kterou jsem několikrát žádala.

Pan radní je evidentně proti mne zaujatý, za což já nemohu. Já jsem lživé dokumenty o mém životě nepsala a nedávala dohromady. Pan Lacko se dokonce se mnou jako s nemocným odmítl sejít - toto vzkázal přímo po dceři, tedy přesněji iřečeno - toto byla jeho podmínka - "bez Vaší matky - to je moje podmínka", když ta žádala pana radního o schůzku . Velice mne urazil a nějak jsem to nepochopila.

Je mi 64 let, mám praktickou slepotu a jené neduhy, žiju z invalidního důchodu a nemám na to se stěhovat a zařizovat opět byt, který je pro mne vším - mým hradem, prací, kanceláří atd......

Opravdu takto bude naše pražská radnice fungovat?? Bude vyhazovat na ulici lidi, kteří nic neprovedli a jsou nemocní a to jen proto, že mají podivné sousedy??? Televize, když někdo ublíží slepému, nemocnému, starému toto nazývá hyenizmus.

NIC JSEM NEPROVEDLA, BA NAOPAK TO PRONAJÍMATEL, KDYŽ MNE NECHAL BYDLET V BYTĚ, KDE NEBYLY NAINSTALOVÁNY ZPĚTNÉ KLAPKY A VEŠKERÝ ZÁPACH Z DOMU MI ŠEL DO BYTU CELÉ DVA ROKY A PONIČIL MÉ JIŽ CHATRNÉ ZDRAVÍ.

Odpověd

08.02.2016

Dobrý den, doufám, že jsem Vám na všechny Vaše dotazy odpověděla na našem osobním setkání.

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné