Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Dopravní značení v areálu ČVUT"

Tomáš Toť
18 18.12.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,

rád bych se zeptal jak tomu bude s dopravním značením v "areálu" ČVUT tzn. ulice Kolejní, Technická a další, kde parkují studenti. Otázka tedy zní, zda-li měl magistrát dostatek důvtipu a zde zony dělat nebude, protože by studenti neměli kde parkovat nebo zda-li se opět potvrdí, že dopravní značení navrhují lidé, kteří se v daném místě nikdy nepohybovali, pracují jako stroje a proto je pak značení nelogické, nesmyslné a zhoršuje dopravu.

Druhým dotazem jsou zony na Praze 10, zda-li jsou v plánu nebo ne. Pokud vím, obyvatelstvo Prahy 10 hlasovalo PRO, ale uteklo pár let a stále se nic neděje.

Díky za odpověď

Tomáš Toť
Studentą

Odpověd

04.01.2016

Dobrý den, „areál“ ČVUT není uzavřený, tzn., že se v tomto případě nejedná o areálové komunikace. Tím pádem na komunikaci Technická a částech komunikace Kolejní, které jsou zařazené do kategorie místních komunikací, budou zavedeny zóny placeného stání. Na těchto úsecích bude zavedena smíšená zóna, která umožní parkování jak rezidentům, tak i návštěvníkům. Co se týká zón na Praze 10, v současné době realizované rozšiřování zón placeného stání nepočítá v dalších etapách i s územím této městské části. Nicméně konečné rozhodnutí pro zavedení zón placeného stání na území kterékoliv městské části je v pravomoci pouze této městské části. Praha 10 zavedení zón placeného stání na svém území dlouhodobě odmítá a z tohoto důvodu nebudou zóny placeného stání na území Městské části Praha 10 v nejbližší době realizovány. S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Parkovací zóny
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné