Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Informace o průzkumu mínění o názvu dopravní karty"

Milena Votavová
13 13.07.2016
Sledujte tento dotaz

Dobrý den, paní primátorko,
jsem rodilá Pražačka, dění v Praze mě zajímá, ale nikde jsem nezaregistrovala vážně míněnou veřejnou diskusi na téma názvu karty. S názvem, který tvrdě a nekompromisně prosazujete, rozhodně nesouhlasím. Vaše tvrzení o jakémsi průzkumu veřejného mínění je obelhávání občanů, možná by to mohlo být i žalovatelné. Lítačka se v Praze nikdy nepoužívala, nevím, kde tyto informace berete, ale měla byste své "jazykové výplody" konzultovat s odborníky (když máte problémy s češtinou). A nejen konzultovat, ale současně brát vážně názory druhých.
Proboha, vždyť ty kartičky budeme užívat my Pražané, a taky si je zaplatíme, tak snad máme právo vyjádřit své přání (v daném případě nepřání)

Velice mě zajímá Vaše odpověď
Mgr. Milena Votavová

Odpověd

15.07.2016

Dobrý den, velmi mě mrzí, že vám odpověď na Váš dotaz zasílám později, než je ve slušném dialogu obvyklé. Dovolte mi na úvod vysvětlit situaci.   Dotazy na radní, tedy portál, přes který jste dotaz posílala, nespravuje samotný Magistrát hlavního města Prahy, ale sdružení Pražské fórum. Od nich, nevím z jakého důvodu, přestalo chodit upozornění do mailu. Vůbec netuším, proč se tak stalo, již jsem na provozovatele vznesla dotaz, ale uběhl týden a odpověď od nich stále nepřišla. Jistě chápete, že není v našich silách každý den kontrolovat na externím portálu, zda náhodou nepřišel dotaz, zvlášť, když jsme byli zvyklí, že do mailu chodilo upozornění, když se dotaz na portálu objevil.   Odpověď na Váš dotaz: Název „Lítačka“ byl vybrán na základě analýzy názoru občanů, kterou provedla agentura Kii, s.r.o. Od 1. 3. 2016 byla Lítačka uvedená do provozu a z velké části Pražanů je vnímána pozitivně.   Budete-li mít na mě další dotazy, velmi ráda Vám je zodpovím, jen Vám pro rychlejší komunikaci doporučuju, abyste se na mě obrátila mailem. Kontakt na mě je adriana.krnacova@praha.eu. Děkuji za pochopení.   S přátelským pozdravem   Adriana Krnáčová Primátorka hl. m. Prahy

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Lítačka
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné