Jaké téma vás zajímá ?


Omlouváme se, na dotazy není možné z technických důvodů možné odpovídat.
Děkujeme za pochopení.

Detail dotazu "Možnosti mobilní aplikace Praha"

Gerhard Lopata
10 10.09.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den paní primátorko,
chtěl bych se zeptat, proč již poměrně dlouhou neběží mobilní aplikace Praha? Rád jsem ji používal na kulturní a společenské akce, ale teď to není možné. Všimnul jsem si také, že i další volby nefungují. Kdy případně opět bude aplikace fungovat?

A dotaz číslo dva, četl jsem, že hodláte pražany v krizových situacích informovat pomocí SMS. Nebylo by lepší spíše rozšířit aplikaci Praha a nemusíte rozesílat SMS, když pominu finanční náklady na odesílání, tak i z technického hlediska to musí být rychlejší.
Děkuji
G.L.

Odpověd

15.10.2015

Dobrý den, u mobilní aplikace Praha jsme museli přistoupit k významné technické změně její provozní části, která po dobu její úpravy mohla zapříčinit neaktuálnost zobrazovaných dat nebo jejich nedostupnost. Od konce září je mobilní aplikace pro Android opět funkční, zkontrolujte si prosím, zda používáte poslední aktualizovanou verzi 1.2.3 Součástí úpravy bylo i dočasné skrytí nabídky kulturních akcí, budeme se snažit ji co nejdříve znovu do aplikace vrátit. Co se týká možnosti informování Pražanů o krizových situacích pomocí této aplikace, je bohužel počet jejich uživatelů příliš nízký, a u krizových situací je nutné mít možnost informovat plošně všechny spoluobčany bez ohledu na nainstalovanou aplikaci a datový tarif, nicméně jako jeden z podpůrných distribučních kanálů ji využít lze. V každém případě děkuji za zájem přispět k řešení našich společných problémů, Váš návrh předám odboru krizového řízení a odboru informatiky k případnému využití.

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné