Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Nastavení semaforu o OC Zličín"

z.sandula
19 19.10.2015
Sledujte tento dotaz

Dobry den,
po odboceni z Revnicke ulice na prijezdovou komunikaci k OC Metropole Zlicin je prechod pro chodce, pres ktery se dostavaji chodci z metra Zlicin do OC Zlicin. Zde instalovany semafor(viz priloha) vytvari kolony aut, ktere blokuji Revnickou ulici v obou smerech na stovky metru az k rozvadovske spojce. Ten pracuje s intervaly 15-20 vterin jak pro chodce, tak pro auta.

Proto bych zadal o provereni prodlouzeni intervalu pro auta na min 30vterin(nebo i chodce). Momentalne projizdi 4-5 aut na 1 interval a vetsina casu z tech 20vterin se ztraci na rozjezd. Do toho jeste obcas chodci probehnou prechod i kdyz uz auta maji zelenou takze projedou jen 3.
Dle meho nazoru se kolony tvori pouze a jedine kuli silene rychlemu stridani intervalu, ktere auta nedokazou efektivne vyuzit. Situace je obzvast zoufala pri vanocnich nakupech anebo pri verejnych akcich OC kdy neni problem trcet v kolone i vic jako pul hodiny.

Galerie

Odpověd

27.11.2015

Dobrý den, světelná signalizace 5.701 U Zličína – přechod u Metropole je ve vlastnictví i správě soukromého vlastníka. Souhlasím s Vámi, že dopravní stav je způsoben zvýšenou poptávkou vozidel i chodců směřujících do OC Metropole Zličín, která kulminuje v předsvátečních obdobích. Prostřednictvím příslušného správního úřadu požádám vlastníka signalizace o prověření možnosti optimalizace řízení tohoto přechodu. S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Doprava
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné