Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Návrhy zimní výzdoby frekventovaných veřejných prostranství"

Jitka Pašková
24 24.11.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,

přemýšlela jsem jakým způsobem zlepšit zimní atmosféru některých míst v Praze jako je třeba Sherwood u Hlavního nádraží nejen pro místní co tu denně prochází, ale třeba i pro turisty. Moc by se mi líbilo, kdyby se v tomto parku objevily nějaká Vánoční instalace, výstavy, nebo dokonce světelné displeje jako jsou běžně například ve Vancouveru. Nebylo by možné věnovat trochu městských peněz na rozsvícení nepříjemných míst jako je Florenc, Smíchovské nádraží, Václavské nám.....? Možná by to mohlo přitáhnout více turistů.

S pozdravem,

Jitka Pašková

Odpověd

29.12.2015

Vážená paní Pašková, aktuální rozpočet vlastního hl. m. Prahy má aktuálně jiné priority, jako jsou sociální oblast, školství, kultura, bezpečnost. Dle mých informací park před Hlavním nádražím spadá pod Městskou část Praha 1. Není od věci připomenout, že čtenáři USA Today zvolili Staroměstské náměstí s adventními trhy za nejkrásnější letošní vánoční destinaci na světě, a to si myslím, je významné ocenění. S pozdravem a úctou Jan Wolf radní hl. m. Prahy

Jan Wolf (Současný radní)

Radní hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Cestovní ruch
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Návrhy zimní výzdoby frekventovaných veřejných prostranství”

  1. Petra Slavíková
    1214.12.2015 (19:11)

    Dobrý den, souhlasím s článkem od paní Jitky Paškové, části jako Florenc, Smíchovské nádraží, Václavské nám. jsou ošklivé ponuré, vůbec nemají Vánoční atmosféru, já být turistou tak už bych Prahu nenavštívila. Myslím si, že je třeba přitáhnout více turistů a ne je odpuzovat.

    S pozdravem

    Petra Slavíková

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné