Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Odborné předpoklady radní pro sport a volný čas"

hejna
27 27.01.2015
Sledujte tento dotaz

Vážená paní radní.

Patrně si trochu nerozumíme. Já se ptal na výši vašeho ukončeného vzdělání. Středoškolské, vysokoškolské.? Pedagogické jakého směru. Obecné povídání o tom, o co budete pečovat umím. Zajímaly mne především vaše odborné předpoklady. Prozradíte je, nebo patří do kategorie: utajené. Zajímá mne vaše odbornost, za jaké kvality jste dobře placená.
Pro pořádek jsem vám doplňující dotaz zformuloval do nové otázky. Navíc jsem zjistil, že se prezentujete jako pedagogická specialistka. Co to obnáší, paní radní. Specialistka pedagožka, psychologická poradkyně? Když někdo pečuje o děti, měl by mít kvalitní odbornou přípravu. Ta vaše se konala kde a kdy??? Děkuji hj

Odpověd

06.02.2015

Vážený pane,

Mrzí mě, že záměr rozvoje sportu a volného času zejména pro pražské děti berete jako obecné povídání. Jsem přesvědčena, že pro děti a mládež je to jedna z důležitých složek v rámci jejich výchovy a na druhé straně i prevence před negativními společenskými vlivy. Tyto zkušenosti jsme získala nejen z mého středoškolského vzdělání s pedagogickým zaměřením, ale i několikaletou praxí v oblasti vzdělávání dětí. Proto jsem se začala touto problematikou zabývat i v komunální politice a chci se jí zabývat i jako radní HMP.

S pozdravem HN

Hana Nováková (Bývalý radní)

Radní hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné