Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Odpadky na nájezdu z ulice Aviatické na ulici Lipskou"

T:Velendorf
04 04.12.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,
na nájezdu z ulice Aviatické, na ulici Lipskou, ve směru k D0, se dlouhodobě hromadí odpadky, které zde vyhazují řidiči, kteří zde mnohdy zároveň i močí.

 1. Nerozumím tomu, že si takové ostudné věci nikdo z vedení letiště nevšimne a neřeší to. Patrně se tito lidé přepravují z/do práce letadly.
 2. Vzhledem k tomu, že letiště je hlavní vstupní brána do České republiky, potažmo do Prahy, nelze tuto ostudnou věc, vyřešit jednoduše nízkými betonovými zátarasy, tak, aby tam vozidla nemohla zastavit?

Jedná se o tento úsek:

//www.google.cz/maps/@50.1139494,14.2858256,3a,75y,75.74h,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFAN6iO8Ji1KVn5oFp73Kqg!2e0!7i13312!8i6656

Děkuji za odpověď,
Tomáš Velendorf

Odpověd

17.12.2015

Dobrý den, krajnice a příkopy podél sjezdu z Aviatické na komunikaci Lipskou jsou dle potřeby čištěny jako součást odvodnění těchto komunikací. Pozemky sousedící za příkopem nejsou v majetku hlavního města Prahy, stejně jako zmiňovaná plocha. Možnost zamezení zastavení na této ploše technickými prostředky projednáme s příslušným silničním správním úřadem s upozorněním na nepořádek vznikající v této souvislosti na cizím pozemku. S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Doprava
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Odpadky na nájezdu z ulice Aviatické na ulici Lipskou”

 1. Jiri Nestler
  1214.12.2015 (11:13)

  Cela I/7 v Regionu Praha je ostudná silnice. Odpadky, nepořádek všeho druhu, mizerné a odfláklé vodorovné značnení. A vrchol jsou desítky nelegálních billboardů kolem silnice
  A přechod pro chodce /Toto je ostuda – výpadová silnice a hlavní přivaděč na Letiště a je zde přechod/ je skutečně vrchol pravděpodobné neznalosti, nezkušenosti možná I hlouposti úředníků ODA MHM/TSK nebo ŘSD.

  Jelikož Češi nikdy nedokončí okruh D0 kolem Prahy bylo by možné postavit nadchod pro chodce? Sice jsem tam při relativně častých jízdách za posledních 10 let chodce nepotkal, ale prosím zamyslete se nad tímto nadchodem. To same je výpadovka na Strakonice – ukázka naší české blbosti a impotence.

  Podotýkám, že není v civilizovaných zemích normální mít přechody pro chodce na hlavních výpadovkách. Určitě peníze nebudou take problem nebot na Stodůlách staví privátní investor nadchod a má na to finance. Takže takové gigantická organisace jako ODA/TSK určitě 1 Mega CZK někde najdou.

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné