Jaké téma vás zajímá ?


Omlouváme se, na dotazy není možné z technických důvodů možné odpovídat.
Děkujeme za pochopení.

Detail dotazu "Povolenky k vjezdu do okolí O2 Areny v době MS v hokeji"

Michaela Havlíková
14 14.04.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den pane náměstku,
provozujeme hotel v ulici Kurta Konráda ve Vysočanech a dostali jsme od MČ Praha 9 plán uzavírek ulic kolem O2 areny během MS v hokeji 1.-17.5.2015.
Ke vjezdu do naší ulice a také hotelové garáže si máme požádat o povolenky k vjezdu. Jezdí k nám ovšem mnoho klientů ze zahraničí, kterým nemáme šanci fyzicky předat předem povolenky (rezervace jdou řádově do stovek) a kteří u nás již mají potvrzenou rezervaci parkovacích míst. Když jsme se dotazovali na příslušném odboru na ÚMČ Praha 9, jak máme řešit situaci, dostalo se nám odpovědi, že se máme obrátit na příslušný odbor na MHMP.
Ptám se tedy raději přímo Vás jako kompetentní osoby pro dopravu, jak lze situaci řešit, popřípadě koho kompetentního (tj. někoho, kdo se tomu bude věnovat, ne někoho, kdo nás opět odkáže na dalšího) přímo oslovit.
Děkuji předem za Vaši odpověď.

Odpověd

30.04.2015

Dobrý den, během mistrovství světa v ledním hokeji 2015 v Praze bude do ulice Kurta Konráda zakázán vjezd denně od 14.00 h do 24.00 h. Vjezd bude dále omezen dodatkovou tabulkou „Mimo dopravní obsluhy s výjimkou taxi.“ Podle § 15, vyhlášky č. 30/2001 neplatí tato značka pro dopravní obsluhu tj. pro vozidla, jejichž řidiči mají v místě za značkou bydliště, sídlo nebo garáž. K hotelu tedy mohou přijet jak ubytovaní hosté, tak ti, kteří mají v garáži rezervaci parkovacích míst. Není k tomu třeba žádné zvláštní povolení, stačí doklad o ubytování nebo rezervaci parkovacího místa. S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Doprava
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné