Jaké téma vás zajímá ?


Omlouváme se, na dotazy není možné z technických důvodů možné odpovídat.
Děkujeme za pochopení.

Detail dotazu "Průběh výběrového řízení na ředitele ROPID"

Karel
13 13.02.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den, rád bych se zeptal, proč není zveřejněn seznam kandidátů na post ředitele organizace ROPID. Na webových stránkách MHMP se toho nemohu dopátrat. Rád bych také ocenil informování veřejnosti o důvodech postupu/nepostupu jednotlivých kandidátů do dalších kol výběrového řízení. Rozhodně nevidím důvod nějakých tajností ohledně těchto informací.
Děkuji

Odpověd

26.03.2015

Dobrý den, jednání komisí jmenovaných Radou hl. m. Prahy pro výběr ředitelů/ředitelek příspěvkových organizací zřízených hl. m. Prahou a zápisy z těchto jednání jsou neveřejné. Informace o průběhu výběrového řízení a zápisy z jednání výběrových komisí jsou předkládány pouze Radě hl.m. Prahy v souladu s Pravidly pro výběrová řízení na vedoucí funkce v příspěvkových organizacích zřízených hl. m. Prahou, schválenými usnesením Rady hl. m. Prahy č. 2364 ze dne 3.12.2013.

Z výše uvedených důvodů i z důvodu ochrany soukromí uchazečů přihlášených do výběrového řízení na ředitele/ředitelku příspěvkové organizace ROPID bohužel nelze poskytnout Vámi požadované informace.

Usnesením Rady hl. m. Prahy č. 609 ze dne 24.3.2015 bylo předmětné výběrové řízení zrušeno a vyhlášeno nové výběrové řízení, které je zveřejněno od 25.3.2016 na úřední desce hl. m. Prahy pod ev. č. ODA-4121/2015. S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné