Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Působnost správce nábřeží "

Zdenka Divišová
10 10.07.2014
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,

Vážený pane primátore, chtěla bych se zeptat na působnost nového správce nábřeží. Je tato působnost někde vyznačena nebo je neomezená.

Dále bych se chtěla zeptat, proč se tento správce prezentuje na nábřeží autem a lodí společnosti, v které podniká nebo "podnikal". Tento správce tráví hodně času ve společnosti představitelů EVD a PPS. Chápu že MHMP chce nějak regulovat podnikání na řece, ale že tak činí prostřednictvím soukromých podnikatelů, to mě přijde jako nekalé podnikání.
Děkuji předem za odpověď a jsem s pozdravem Zdenka Divišová

Odpověd

09.09.2014

Dobrý den,

děkuji za Váš dotaz. Odpověď jsem vkládal již před časem, ale nějakým nedopatřením se nezobrazuje.

Funkce správce nábřeží je časově omezena, a to na žádost přímo pana Hagena. Platnost smlouvy je do konce roku 2014 s možností prodloužení na poloviční úvazek maximálně do října 2015.

Správce se aktuálně zabývá především rozvojem Rašínova nábřeží a je tedy více než logické, že související problémy řeší s nájemci těchto prostor, tedy s Evropskou lodní dopravou (EVD) a Pražskou paroplavební společností (PPS). Předseda představenstva PPS Jan Hamza je navíc členem odborné komise pro rozvoj náplavek, kam byl delegován přímo Sdružením pražských plavidel.

Pan Hagen používá vlastní firemní vůz, neboť služební magistrátní nemá k dispozici.

S pozdravem,

Tomáš Hudeček

RNDr. Tomáš Hudeček, Ph.D. (Bývalý radní)

Primátor hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné