Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Rétorika představitelů města v souvislosti s tunelem Blanka"

Jiří Filipi
09 09.03.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den, Chci se Vás zeptat, zda není vhodné trochu zmírnit rétoriku nejvyšších představitelů města v případě tunelu Blanka. Je úžasné, že slyšíme o debilovi, poté debilech a následně ještě některá další nevybíravá slova, ale co občané tohoto města postrádají je jednoznačně ŘEŠENÍ. Na podobné osočování, kdo za co může, zde slyšíme již několik let - předpokládal jsem, že jako nová koalice budete spíše řešit problémy a né, že pojedete po zaběhnutých kolejích předchozích politických reprezentací.

Pražané volili změnu a dostali zjevně pouze plané sliby. Kroťte si prosím paní ANOmátorku - je zjevné, že této oblasti nerozumí a všude kolem sebe akorát kope.

Děkuji a fandím Vám! Jiří F.

Odpověd

24.03.2015

Dobrý den, mohu vás ubezpečit, že intenzivně pracuji na řešení, které povede k otevření TK Blanka. Bohužel, situace je velmi složitá, takže toto řešení nelze nalézt a představit ze dne na den, ale musí mu předcházet desítky jednání, právních a technických rozborů a dalších úkonů. Pokud jde o změnu rétoriky, tak já se vždy snažím být věcný a silným prohlášením se vyhýbat. Za paní primátorku nemohu mluvit a už vůbec mi nepřísluší, abych ji vašimi slovy "krotil". S pozdravem, Petr Dolínek

Petr Dolínek (Současný radní)

Náměstek primátorky hl. m. Prahy

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Blanka
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné