Jaké téma vás zajímá ?


Omlouváme se, na dotazy není možné z technických důvodů možné odpovídat.
Děkujeme za pochopení.

Detail dotazu "SelektivnÍ vykázání novinářů z tiskové konference"

Petr Klatovsky
01 01.07.2015
Sledujte tento dotaz

Vazena pani Primatorko,

myslite si, ze je normalni, aby si demokraticky zvoleny politik (primator hlavniho mesta) vybiral novinare, kterym bude na tiskove konferenci predstavovat svoje nove projekty?

Samozrejme narazim na situaci, kdy byli novinari ze stream.cz vykazani z tiskove konference se zaminkou, ze nejsou akreditovani. Byli jedini a novinari (take bez akreditace) z jinych instituci "vyhozeni" nebyli.

Musim podotknout, ze jsem videl Vas rozhovor s panem Rubesem na tema Praha v taxi mafie a posledni procenta sympatii, ktere jsem k Vasi osobe choval, vzala za sve.

Dekuji a hezky den preji!

P.K. Demokraticky smyslejici prazan.

Odpověd

02.07.2015

Dobrý den, kdyby štáb požádal o rozhovor k problematice TAXI, nebo se akreditoval na uvedený tiskový brífink transparentně pod pravou identitou (a ne jako mapy.cz redaktor + fotograf) mohl se brífinku účastnit stejně jako ostatní pozvaní nebo pod svým jménem akreditovaní novináři.

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “SelektivnÍ vykázání novinářů z tiskové konference”

 1. Martinová
  073.7.2015 (7:49)

  Vážená,
  na mě výmluva o akreditaci působí tak, že jste se chtěli vyhnout nepříjemným otázkám od pana Rubeše a proto jste ho vyhodili. Vymlouvat se na akreditaci je ubohé, ta se při troše dobré vůle mohla dodělat na místě, jiní novináři také akreditaci neměli a nebyli vyhozeni, navíc pan Rubeš byl již puštěn dovnitř, kdyby šlo o skutečnou akreditaci, tak by se do místnosti vůbec nedostal!

  Po zhlédnutí Vašeho rozhovoru s panem Rubešem do pořadu Praha vs. prachy díl 11, jste u mě ztratila veškeré sympatie, takto by se primátorka Prahy chovat neměla.
  M.

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné