Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Semafory na Hradčanské"

Josef Mikulík
09 09.06.2014
Sledujte tento dotaz

Další věc, která mě úplně rozčiluje, jsou 2 řady semaforů pro chodce na Hradčanské. Nechápu, proč tam jsou, když je krásný podchod od metra včetně podchodu pod tratí. Co mě rozčiluje, když na prvním semaforu běžně svítí červená a na druhém za ním zelená. Pak se situace obrací tedy, řidič si popojede o 8 metrů, protože na prvním je zelená a na druhém červená. Ty semafory je třeba sladit, ale když člověk napíše jak na Eltodo tak na TSK zase se tomu nikdo nechce věnovat a vymlouvá se na druhého.

Vyjádření, že otevření tunelu situaci vyřeší, neberu a pak bych musel konstatovat, že je to opět nic víc než lenost něčím se zabývat. Volby se blíží, ale za ty chystané parkovací zóny byste potřebovali vypráskat.

Odpověd

Vážený pane Mikulíku, podnět na nevhodnou koordinaci pro vozidla mezi SSZ 6.173 Milady Horákové – přechod K Brusce a SSZ 6.174 Milady Horákové – Pod baštami byl shledán oprávněným. Z tohoto důvodu postupuji Váš podnět investorovi předmětných SSZ, kterým je Odbor městského investora Magistrátu hl. m. Prahy, s žádostí o urychlení řešení. S pozdravem Jiří Nouza

Ing. Jiří Nouza (Bývalý radní)

Náměstek primátora hl. m. Prahy

  • Infrastruktura
  • Dopravní infrastruktura
  • Životní prostředí
  • Investice

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné