Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Termín 3. etapy privatizace bytů"

Jan Kalenda
16 16.04.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, kdy se opět začnou schvalovat v RHMP byty určené do privatizace. A kdy mohu očekávat nabídku na odkup bytu v 3.etapě privatizace.

děkuji Kalenda

Odpověd

22.04.2015

Vážený pane Kalendo, seznam bytových domů určených k prodeji byl schválen usnesením Zastupitelstva hl. m. Prahy č. 17/4 ze dne 24.5.2012 a doplněn usnesením Zastupitelstva hl. m. Prahy č. 40/43 ze dne 19.6.2014.  Prodej byl rozvržen do čtyř etap. Aktuálně probíhá prodej bytových domů zařazených do druhé etapy s tím, že již byly zahájeny přípravné práce nutné k započetí procesu prodeje domů zařazených do třetí etapy.  S ohledem na dosud probíhající prodeje lze předpokládat zahájení prodeje domů ve třetí etapě ve druhé polovině tohoto roku.  Současně si dovoluji sdělit, že Rada hl. m. Prahy v rámci Programového prohlášení pro volební období 2014 – 2018 konstatovala, že dokončí již započatou transformaci bytového fondu hl. m. Prahy, čímž dojde k postupnému prodeji bytů v již schválených etapách. Zbývající bytový fond  si ponechá, aby mohla vždy spolehlivě zajistit jeho dostatečnou kapacitu pro řešení naléhavých bytových potřeb. Znamená to tedy, že s dalším prodejem již hl. m. Praha nepočítá. Ing. Radek Lacko, radní hl. m. Prahy pro oblast zdravotnictví a bydlení.

Ing. Radek Lacko (Současný radní)

Radní hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Termín 3. etapy privatizace bytů”

 1. Michal Kunes
  0923.9.2015 (12:07)

  Dobry den,

  odkazujete sice na usneseni a doplneni tohoto usneseni, nicmene ani pres veskerou snahu jsem seznam na portalu magistratu nebyl schopen dohleda. Mohu tedy pozadat o vlozeni hypertextoveho odkazu pro lepsi orientaci?

  Dekuji a preji prijemny den

  Michal Kunes

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné