Jaké téma vás zajímá ?


Omlouváme se, na dotazy není možné z technických důvodů možné odpovídat.
Děkujeme za pochopení.

Detail dotazu "Termín 3. etapy privatizace bytů"

Jan Kalenda
16 16.04.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, kdy se opět začnou schvalovat v RHMP byty určené do privatizace. A kdy mohu očekávat nabídku na odkup bytu v 3.etapě privatizace.

děkuji Kalenda

Odpověd

22.04.2015

Vážený pane Kalendo, seznam bytových domů určených k prodeji byl schválen usnesením Zastupitelstva hl. m. Prahy č. 17/4 ze dne 24.5.2012 a doplněn usnesením Zastupitelstva hl. m. Prahy č. 40/43 ze dne 19.6.2014.  Prodej byl rozvržen do čtyř etap. Aktuálně probíhá prodej bytových domů zařazených do druhé etapy s tím, že již byly zahájeny přípravné práce nutné k započetí procesu prodeje domů zařazených do třetí etapy.  S ohledem na dosud probíhající prodeje lze předpokládat zahájení prodeje domů ve třetí etapě ve druhé polovině tohoto roku.  Současně si dovoluji sdělit, že Rada hl. m. Prahy v rámci Programového prohlášení pro volební období 2014 – 2018 konstatovala, že dokončí již započatou transformaci bytového fondu hl. m. Prahy, čímž dojde k postupnému prodeji bytů v již schválených etapách. Zbývající bytový fond  si ponechá, aby mohla vždy spolehlivě zajistit jeho dostatečnou kapacitu pro řešení naléhavých bytových potřeb. Znamená to tedy, že s dalším prodejem již hl. m. Praha nepočítá. Ing. Radek Lacko, radní hl. m. Prahy pro oblast zdravotnictví a bydlení.

Ing. Radek Lacko (Současný radní)

Radní hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Jeden komentář k dotazu “Termín 3. etapy privatizace bytů”

 1. Michal Kunes
  0923.9.2015 (12:07)

  Dobry den,

  odkazujete sice na usneseni a doplneni tohoto usneseni, nicmene ani pres veskerou snahu jsem seznam na portalu magistratu nebyl schopen dohleda. Mohu tedy pozadat o vlozeni hypertextoveho odkazu pro lepsi orientaci?

  Dekuji a preji prijemny den

  Michal Kunes

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné