Jaké téma vás zajímá ?


Omlouváme se, na dotazy není možné z technických důvodů možné odpovídat.
Děkujeme za pochopení.

Detail dotazu "Termín otevření tunelového komplexu Blanka"

Marek Havlicek
24 24.11.2014
Sledujte tento dotaz

Dobrý den,

moc rád bych se zeptal na oficiální stanovisko k posledním vyjádřením různých stran k termínu otevření tunelového komplexu Blanka. Poslední dny se do médií dostávají stále rozporuplné informace ohledně termínu 2. prosince 2014, který stále potvrzujete, ale budoucí možná primátorka říká něco o dubnu a dneska ČKD prohlásilo, že se bude muset měnit kompletně elektroinstalace a to znamená vykopání chodníků v celém tunelu. Myslím, že si občané zaslouží upřímnost a jasné odpovědi. 2. prosince bude za dva týdny a proto si myslím, že většinu obyvatel Prahy to hodně zajímá.

Díky moc

Marek Havlíček

Ing. Jiří Nouza (Bývalý radní)

Náměstek primátora hl. m. Prahy

 • Infrastruktura
 • Dopravní infrastruktura
 • Životní prostředí
 • Investice

Rozšířený profil

Zobrazit dotazy dané kategorie dotazů:

Blanka
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

2 komentářů k dotazu “Termín otevření tunelového komplexu Blanka”

 1. Petr Marek
  1124.11.2014 (16:16)

  Vážený pane radní,

  dokážete jako vrcholný manažer, kterého bych v této funkci automaticky očekával, zodpovědně říci reálný termín otevření tunelu. Sliby termínů, kterých jsem napočítal několik (2.12.2014, bžezen/duben 2015, červen 2015 …), jsou už celkem pro legraci. Jako občan Prahy 8, který také platí daně, si připadám, že si ze mě dělají politici vážně legraci, nebo zkouší, co vydržím. Možná je to tak, že media záměrně lžou a uvádějí termíny, které si „cucají z prstu“ nevím.

  Dejte mi, potažmo nám občanům, jasně najevo – tunel se otevře tehdy a tehdy. Já jezdím denně z Bohnic do Nových Butovic a věřte mi, když jsem zaměstnání takto od domova zvažoval, tunel byl jedním z argumentů. Místo toho, abych jezdil tunelem už dva roky, prostojím denně 2 hodiny v pražských zácpách. Upřímně – už mě to opravdu nebaví.

  Petr Marek

 2. Behemot
  0722.7.2015 (15:02)

  Tady novej ředitel pako*matu o tom natočil rozhovor https://www.youtube.com/watch?v=LZ6-LDr8Hsw

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné