Jaké téma vás zajímá ?

Detail dotazu "Kritéria pro neprodloužení nájemní smlouvy"

Blanka
30 30.11.2015
Sledujte tento dotaz

Dobrý den paní Krnáčová,

včera (26.11.2015) bylo zasedání zastupitelstva (10 a 11) a než k němu došlo, začla jste Vy i ostatní radní rychle řešit zde na portále praha.eu dotazy (dlouho to zde sleduji a mohu toto říci s čistou myslí). Jestli je to pravda, co zde odpovídáte na tom Vám ani tak nezáleží, hlavně když se u dotazu oběví místo červeného křížku zelená fajfka. Nejhorší ale ze všeho je, když dochází

K HLUBOKÉ CENZUŘE,

těchto dotazů, odpovědí a odpovědí na Vaše odpovědi.

KAM JSME SE TO DOSTALI?

To že došlo k cenzuře mých dotazů a hlavně odpovědí, kdy jsem sem na porál dala pravdivé info a né smyšlené jako Váš kolega radní Lacko, které následně za 4 hodiny zmizelo (večer před zasedáním - a to celkem 4 odpovědi na 4 dotazy - mám screny obrazovek!!!) ), poukazuje na to, že moc dobře víte , kde je pravda, moc dobře víte, že jste pochybili a to na plné čáře od počátku a že si to nechcete přiznat.

Od kdy se vyhazuje na ulici člověk, který
  • zavírá a otvírá okna v sušárně?
  • který pravidleně platí nájem
  • který si nevyčistil větráky na WC a v koupelně
  • který je invaldiní pomalu 20 let, ZTP/P

Devět měsíců se s někým chceme sejít (s Vámi, s radním Lacko atd.) - bez úspěchu!!!!! a Vy pak napíšete ve své odpovědi, že došlo k osobním schůzkám a ke spoustě odpovědí na naše dotazy?? To myslíte vážně? Vy jste neodpověděla ani jednou, pan Lacko po devíti měsících jednou a ještě podivně, jako by naše dopisy nikdy nečetl (co my ho zajímáme - že) a své trvzení opřel a lživý sled událostí, na který jsem upozorňovala, že není pravdivý (viz příloha - sled události kolují po MHMP, který jsem doplnila od pravdivé události, aby byl ucelený).

Jestli zde budete odpovídat a dotaz zde vydrží, chtěla bych odpovědi na vše, co je zde uvedeno a né nějakou oklikou a že se naše věc řeší. Jestli se řeší, tak byste to měli asi dotyčné říci a nenechat jí v tom, že dne 30.11.2015 ztratí střechu kvůli chybě bytového odboru a správ. firmě nad hlavou. Víte o tom, že je tato situace velice vyčerpívají, psychicky náročná a dotyčná se zhroutila? Zajímá Vás to vůbec???? Ano??? zajímá?? Tak proč se jí neozvete? Proč jí nepodpoříte? Proč jí nedáte jako primátorka náděj? Proč jako žena ženě nepomůžete???

Přílohy

na-portal-1.pdf
na-portal-2.pdf
na-portal-3.pdf
na-portál-4.pdf

Odpověd

08.02.2016

Dobrý den, doufám, že jsem Vám na všechny Vaše dotazy odpověděla na našem osobním setkání.

Adriana Krnáčová (Současný radní)

Primátorka hl. m. Prahy

Rozšířený profil
< Zpět na seznam dotazů

Diskuze

Přidejte komentář

Přidat nový soubor
Procházet ...

Povinné